Bakan Gül Gaziantep’te konuştu: Fırat'ın çocuklarını kurtlara yem etmemeye kararlıyız

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül AKP Gaziantep Şehitkamil İlçe Kongresi’nde açıklamalar yaptı. Gül “Fırat'ın çocuklarını kurtlara yem etmeyeceğiz dedik, yem etmemeye de kararlıyız, bu mücadeleyi de sonuna kadar sürdüreceğiz" dedi.

Bakan Gül Gaziantep’te konuştu: Fırat'ın çocuklarını kurtlara yem etmemeye kararlıyız

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye'nin birliğini ve beraberliğini bozmak isteyenlere hiçbir zaman fırsat vermeyeceklerini vurgulayarak, "Fırat'ın çocuklarını kurtlara yem etmeyeceğiz' dedik, yem etmemeye de kararlıyız, bu mücadeleyi de sonuna kadar sürdüreceğiz. Nerede doğarsa, nerede yaşarsa yaşasın, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı 83 milyon bir tarağın dişleri gibi eşittir, birinci sınıf vatandaştır." dedi.

Gül, Merveşehir Stadyumu'nda gerçekleştirilen AK Parti Şehitkamil İlçe Kongresi'ne katıldı.

Kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyen Gül, "Birliğimizi, beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermedik, teröre göz açtırmadık, bizi birbirimize düşürmek isteyenlere asla fırsat vermedik. Fırat'ın çocuklarını kurtlara yem etmeyeceğiz dedik, yem etmemeye de kararlıyız, bu mücadeleyi de sonuna kadar sürdüreceğiz. Nerede doğarsa, nerede yaşarsa yaşasın, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı 83 milyon bir tarağın dişleri gibi eşittir, birinci sınıf vatandaştır. Türkiye'de hiçbir vatandaşa ikinci, üçüncü sınıf vatandaş muamelesi yapılmasına izin vermedik, asla izin vermeyeceğiz. Birliğimizi, beraberliğimizi yine beraber daha da güçlendirerek yola devam edeceğiz." diye konuştu.