Bakan Özhaseki’ye ‘İsrail’le ticaret’ protestosu: Arkasına bakmadan kaçtı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Bursa'da bir açılışa giderken vatandaşlar tarafından protesto edildi. Yurttaşlar Özhaseki'ye “İsrail’le yapılan ticaretten utanç duyuyoruz" yazılı pankart gösterdi. Protestoyu gerçekleştiren kişilerin gözaltına alındığı iddia edilirken, resmi makamlar tarafından bir açıklama yapılmadı.

featured

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Bursa’da Yıldırım Belediyesi Mevlana Kentsel Dönüşüm Alanı Anahtar Teslim Töreni’ne katıldı.

Bakan Özhaseki, burada bazı yurttaşların tepkisiyle karşılaştı. Özhaseki’nin konuşma yaptığı esnada bir grup, “İsrail’le yapılan ticaretten utanç duyuyoruz” yazılı bir pankart açtı.

Pankartı açan kişilere müdahale edildiği öğrenilirken, 3 kişinin de gözaltına alındığı iddia edildi.

Özhaseki’ye tepkiler, konuşması sonrasında da devam etti. Bir vatandaş, Bakan Özhaseki’ye seslenerek, “İsrail ile yapılan ticaretten utanç duyuyoruz. Hükümet sesimize kulak versin. Ticareti kınıyoruz, lanetliyoruz. Türk halkı olarak utanç duyuyoruz. Biraz hassasiyet gösterin” dedi. Özhaseki ise yurttaşın tepkisine kulak asmayarak alandan uzaklaştı.

İşte o anlar…

 

 

Bakan Özhaseki’ye ‘İsrail’le ticaret’ protestosu: Arkasına bakmadan kaçtı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. “ileri demokrasilerde” olur böyle gözaltılar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!