featured

Barış Yarkadaş’ın kurduğu Gerçek Gündem satıldı

service

Türkiye’nin en eski haber sitelerinden biri olan gercekgundem.com haber sitesi satıldı.

Gerçek Gündem, CHP’nin eski milletvekili Barış Yarkadaş tarafından kurulmuş, Yarkadaş siyasete girdikten sonra siteyi Ozan Buz’a devretmişti.

Medyaradar’ın haberine göre, haber sitesini satın alan kişi ise Bakırköy’ün eski belediye başkanı Ateş Ünal Erzen’in yeğeni Cenk Erzen. Fakat Cenk Erzen’in Ateş Ünal Erzen ile ilişkisinin olmadığı ve görüşmedikleri iddia edildi. Haber sitesinin danışmanlığına ise Rıdvan Akar getirildi.

Uzun bir süredir Kadıköy’deki bir büroyu ofis olarak kulanan sitenin yeni adresinin Halk TV’nin Taksim’deki eski yeri olacağı belirtildi.

YAZARLIK TEKLİFİ GÖTÜREN İSİMLER…

Gerçek Gündem’e yeni kadrolar ekleneceği ve bir çok isme yazarlık teklifi yapıldığı belirtiliyor. Bunlar arasında tiyatro oyuncusu Levent Üzümcü, Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan ve Halk TV’de yazarlık yapan İsmail Saymaz’ın yer aldığı öne sürüldü. Söz konusu 3 ismin de bu teklif ile ilgili herhangi bir karar vermedikleri belirtildi.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra yeni yönetimin YouTube kanalı açmak istediği de ifade ediliyor. Ekip şimdiden stüdyo arayışına girdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Barış Yarkadaş’ın kurduğu Gerçek Gündem satıldı

You have to agree to the comment policy.