Behzat Ç. ikinci sezonda var mı?

Yediden yetmişe sevenleri olan Behzat Ç.'nin birinci sezonu bitti. İkinci sezonda olacak mı? Çekimleri ne zaman başlayacak?

Behzat Ç. ikinci sezonda var mı?

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, 6 yılın ardından geçtiğimiz aylarda BluTV’de yayınlanmıştı. Dizinin ikinci sezonunun çekilip çekilmeyeceği merak ediliyordu. Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin çok yakında ikinci sezon çekimlerine başlayacağı müjdelendi.

Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı, baş rolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı farklı hikayesiyle Türk dizi tarihinde unutulmaz bir yere sahip olan Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, ikinci sezonuyla da yine BluTV’de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik‘den oluşan güçlü kadrosuyla izleyicilerden tam not alan dizinin 1. sezonunda bölüm sürelerinin 45 dk. oluşu üzerine seyircilerden bu konuda yoğun talep gören dizinin 2. sezonunun her bölümünün 60 dakikadan oluşacağı müjdesi geldi.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi‘nin yine BluTV’de yayınlanacak, merakla beklenen 2. sezon çekimleri yakında başlayacak.