Beşiktaş'ın yeni formaları görücüye çıktı, Adidas'a tepki yağdı

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş düzenlediği törenle yeni sezon formalarını tanıttı. Siyah-beyazlılar İç saha, deplasman ve alternatif formayı taraftarın beğenisine sundu. Öte yandan Beşiktaş ve Juventus formalarının arasındaki benzerlik sosyal medya gündeminde dikkat çekti.

Beşiktaş'ın yeni formaları görücüye çıktı, Adidas'a tepki yağdı

Önümüzdeki sezonun kadrosunu oluşturmak için transfer çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılarda yeni sezon formaları merak ediliyordu. Beşiktaş Kulübü, 2020-21 sezonunda giyeceği formaları düzenlediği lansmanla duyurdu. Forma tanıtımında Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de hazır bulundu.İşte Beşiktaş'ın yeni sezon formaları!

TARAFTARA FORMA ÇAĞRISI

Çebi, Beşiktaş taraftarlarına forma satın almaları yönünde çağrıda bulundu.

Fotomaç'ın aktardığına göre Beşiktaş Başkanı, "Taraftarımız güçlüdür. Özel bir proje geliştirildi. Bırakmam Seni kampanyasında Adidas'ın vermek istediği bir katkı var. Camiam adına Adidas'a teşekkür ediyoruz.Taraftarlarımız da forma alarak desteklesinler. İnşallah keyifli bir sürece gideceğiz. Bu projenin en önemli tarafı, taraftarı içine almış olması. Adidas'a teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

BENZERLİK TEPKİ ÇEKTİ

Juventus Ve Beşiktaş'ın formaları arasındaki benzerlik sosyal medya platformların tepki çekti.Forma lansmanının ardından Adidas'a yapılan eleştiriler çığ gibi büyüdü. Yapılan yorumlar şu şekilde: