Beşiktaş’ta kadro dışı kalan Serdar Saatçı’dan özür mesajı

Beşiktaş'ın Avusturya kampında hazırlık maçında oyundan alındıktan sonraki tavırları nedeniyle kadro dışı bırakılan genç savunma oyuncusu Serdar Saatçı, camiadan özür diledi.

featured

Beşiktaş Teknik direktörü İsmael, Avusturya kampındaki hazırlık maçının 72. dakikasında oyuna aldığı Serdar Saatçı’yı 84’te çıkardı. Hocasının kararına sinirlenen genç futbolcu direkt soyunma odasına gitti. Saatçı, maçın ardından kadro dışı bırakıldı.

Serdar, sosyal medyadaki hesabından paylaştığı “Büyük Beşiktaş camiasına özrümdür” başlıklı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“On yaşımda öz kaynak düzeninden başlayarak bugüne kadar tüm yaş kategorilerinde Beşiktaş formasını giymekten her zaman onur duydum. Milli takımlara kadar yükselmeme vesile olan, Şampiyonlar Ligi sahnesinde kendimi gösterme fırsatı veren şanlı Beşiktaş formasını temsil ederken hiçbir zaman ŞEREFİNLE oyna HAKKINLA kazan ilkesinden de ödün vermedim. Siyah-beyaz formanın ağırlığını her zaman üstümde taşıdım. Son günlerde üzerimde oluşan yanlış algıdan dolayı bu açıklamayı yapmak istedim. Başta büyük Beşiktaş taraftarı olmak üzere başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’den yönetim kurulumuzdan, hocamız ve teknik ekibimizden, tüm takım arkadaşlarımdan, Beşiktaş’ta çalışan ve Beşiktaş’la yaşayan herkesten özür dilerim.”

Beşiktaş’ta kadro dışı kalan Serdar Saatçı’dan özür mesajı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!