Billur Kalkavan, son durumunu anlattı: Nefes almakta zorlanıyorum

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Billur Kalkavan, sosyal medya hesabından son durumu hakkında bilgi verdi. Hastanede tedavi gördüğü esnada zatürreye yakalandığını söyleyen Kalkavan, "Nefes almakta zorlanıyorum" dedi.

featured

Oyuncu Billur Kalkavan, geçtiğimiz aylarda akciğer kanseriyle mücadele ettiğini duyurdu. Kemoterapi tedavisi gören Kalkavan, sosyal medya hesabından video yayınlayarak sağlık durumu hakkında konuştu.

 

Hastanede tedavi gördüğü esnada zatürreye yakalandığını söyleyen 59 yaşındaki Billur Kalkavan, “Epeydir paylaşım yapmadım ve sizler de merak ettiniz. Arayıp yazanlara cevap verecek halim olmadı. Hastanede zatürre oldum ve ciğerimden su alındı. Çok kötü şeyler yaşadım. Tatsız olaylardan bahsetmeyelim. Çok tatsız olaylar yaşadım o yüzden cevap verecek halim olmadı. Tedavilerim çok güzel gidiyor. Bugün çekim yaptık, çok yoruldum tabi. Nefes almakta biraz zorlanıyorum. Kemoterapilerim de güzel gidiyor. Bir şey paylaşamadığım için kusuruma bakmayın çünkü hiç halim olmadı. Merak edenlerden ve diğer tüm herkesten özür diliyorum” dedi.

Zor bir süreçten geçtiğini söyleyen Kalkavan, kendisini arayanlara geri dönemediği için anlayış beklediğini de sözlerine ekledi.

Billur Kalkavan, son durumunu anlattı: Nefes almakta zorlanıyorum

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!