Binali Yıldırım küstü mü? Soylu dürterek uyardı

Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metrosu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağ tarafına Tansu Çiller'i alması dikkat çekerken, Binali Yıldırım'ın alkışlara eşlik etmediği görüldü. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Yıldırım'ı dürterek alkış tutması uyarısında bulunduğu anlar ise büyük yankı uyandırdı.

featured

Kâğıthane’den başlayıp İstanbul Havalimanı’na uzanan 34 kilometrelik metro hattı dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından törenle açıldı.

Törene katılanlar arasında bulunan eski başbakanlardan Tansu Çiller’in kurdele kesimi sırasında Erdoğan’ın sağ tarafında yer alması dikkat çekti. O esnada kameralara yansıyan bir görüntüde ise Binali Yıldırım’ın Çiller’e doğru sırtı dönük durduğu ve alkış tutmadığı görüldü.

Bu durum İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da dikkatini çekti. Bakan Soylu, Yıldırım’ı dürterek alkış tutması uyarısında bulundu. Bu uyarıyı dikkate alan Yıldırım da istemsiz de olsa alkış tuttu.

Söz konusu görüntüler sosyal medyada “Erdoğan’ın sağ tarafına Çiller’i alması Binali Yıldırım’ı küstürdü” yorumlarına neden oldu.

 

Binali Yıldırım küstü mü? Soylu dürterek uyardı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!