Böbreğini verdiği eşi tarafından aldatılan kadın böbreği geri istedi

Esra Erol’un programında ekranlara gelen yeni bölümünde ilginç bir olay yaşandı. Eşine böbreğini veren kadın, aldatıldığı için böbreğini geri istedi. Eşinin verdiği cevap şoke etti: Vermeseydin!

Böbreğini verdiği eşi tarafından aldatılan kadın böbreği geri istedi

Esra Erol’un 6 Şubat 2020 tarihli programında 2006 yılında evlenen Maviş Erdoğan, eşinin sağlığına kavuşması için 2009 yılında tek böbreğini eşi Ahmet Erdoğan’a verdi.

Bir de çocukları olan çiftin yuvası 2019 yılının Nisan ayında bozulmaya başladı. Eşinin böbreğiyle yaşama yeniden tutunan Ahmet Erdoğan, yine yakın arkadaşı C.A.’nın eşi A.A. ile kaçarak kendisine böbreğini veren eşini ve çocuğunu terk etti.

Tek böbreğiyle yaşam mücadelesi veren ve birçok sağlık problemleriyle başa çıkmaya çalışan Maviş Erdoğan ise soluğu Esra Erol’da programında aldı.

Böbreğini verdiği eşinin ihanetiyle sarsılan genç kadın Esra Erol’un programına katılarak eşine “böbreğimi geri ver” çağrısında bulundu. Yayına bağlanan eşi Ahmet Erdoğan ise “vermeseydin” dedi.

Maviş Erdoğan “Canımı verdim, canımı aldı” diyerek “böbreğimi nasıl verdiysem öyle de geri istiyorum” talebinde bulundu.