Burak Akkul’un durumuyla ilgili yeni açıklama

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi süren 'Çok Gezinti' Burak Akkul'un sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama geldi.

Burak Akkul’un durumuyla ilgili yeni açıklama

“Çok Gezenti” programının sunucusu Burak Akkul’un sağlık durumu hakkında açıklama geldi.

Yoğun bakımda tedavisi süren Burak Akkul’un sağlık durumu ile ilgili bilgileri, Seda Akkul’un ağabeyi Hüseyin Arslan sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Arslan yaptığı paylaşımda, “Burak Akkul’un tedavisi devam ediyor. Yoğun bakımdan, – inanıyoruz, umuyoruz çok yakında – çıktığı zaman mutlaka size haber verecek Seda Akkul. Ancak o zamana kadar yazılabilecek her şey tekrardan ibaret. Sizin gibi, artık aileden herkes gibi biz de sabırla bekliyoruz” dedi.

UMUT VERİCİ AMA…

Ayrıca yaptığı başka bir paylaşımda Burak Akkul’un sağlık durumu hakkında bilgi veren Arslan, “Durumda anlatılabilir büyük değişiklikler olmadıkça buraya bir şey yazmak çok anlamlı gelmiyor. Ama bu kadar soran ve merak eden için; şimdilik durum umut verici ama stabil. Tüm iyi dilekleriniz için sağ olun” dedi.

İNGİLTERE’DE YAKALANDI

Çin, İran ve İtalya’nın riskli bölgeler olduğu dönemde iş için İngiltere’nin Londra kentinde bulunan ünlü program yapımcı ve sunucusu Burak Akkul, Londra’da öksürük ve boğaz ağrısı şikayetiyle doktora başvurmuştu.

Boğaz enfeksiyonu olduğu söylenen Akkul, hemen Türkiye’ye dönerek en yakın hastaneye başvurnuş, ancak ilk aşamada Türkiye’de de boğaz enfeksiyonu teşhisi konulmuştu.

Akkul’un ağırlaşmasının ardından yoğun bakıma kaldırılması ile koronavirüs şüphesi iyice artmış ve yapılan testler pozitif çıkmıştı.