Burak Elmas'tan, Erden Timur'a övgü dolu sözler: Galatasaray'a başkan olmasını isterim

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sponsorluk anlaşmasında Erden Timur hakkında övgü dolu sözler kullandı.

Burak Elmas'tan, Erden Timur'a övgü dolu sözler: Galatasaray'a başkan olmasını isterim

Galatasaray'da stadyumun isim hakkı sponsorluğu için yeni anlaşma duyuruldu.

Sarı-kırmızılı kulüp, Timur Şehircilik Planlama ile 725 milyon TL + KDV karşılığında 10 yıllık anlaşmaya varıldığını KAP'a bildirdi ve stadın yeni adı NEF Stadyumu oldu.

NTV Spor’un haberine göre, imza töreninde konuşan Erden Timur, kendisine yöneltilen soru üzerine Galatasaray için hedeflerini anlatırken "Galatasaray'a her alanda bir şeyler yapmak, hizmet etmek herkes gibi ben de istiyorum. Elimden geldiğince de çaba sarf ediyorum. Bir takım taraftarı hangi takımı tutuyorsa tutsun bir şeyler yapmak ister. Galatasaray'a her alanda katkı sunmak, bir görev verildiğinde layık olmak her zaman hedefim" diye konuştu.

Timur'un yanıtı sonrası bu kez Burak Elmas konuyla ilgili, "Ben Erden Bey ile ilgili hayalimi söyleyeyim size. kendisini tanıyarak ne kadar iyi bir Galatasaraylı ve Galatasaray'a ne kadar yakışan bir insan olduğunu görerek, ümit ediyorum ileride, zamanı kendisine kalmak suretiyle umarım bugün benim olduğum koltukta bir gün onu görmek bana nasip olur. Gurur duyarım. Galatasaray'ın böyle değerli Galatasaraylılara çok ihtiyacı var." dedi.