Büyük gazeteci Ayşenur Arslan yüzyılın komplosunu çözdü!

İBB Sözcüsü Murat Ongun konuk olduğu Ayşenur Arslan’ın Halk Tv'deki Medya Mahallesi programında ana gündem İmamoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yaşadığı kırık sandalye olayı oldu. Ayşenur Arslan, bunun İmamoğlu’na kurulan bir komplo olduğunu ima etti ve İmamoğlu’nu yere düşürmek için bilerek yapıldığını iddia etti.

Büyük gazeteci Ayşenur Arslan yüzyılın komplosunu çözdü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe’de büyükşehir belediye başkanlarıyla dün bir araya geldi. 3,5 saat süren toplantı sırasında, İmamoğlu’nun oturduğu sandalyenin bacağı kırılınca, kendisine yeni bir sandalye getirilmişti. Bunun üzerine Erdoğan “Bu da israfa girer” dedi. İBB Başkanı İmamoğlu ise, “İkincisinde daha sağlam otururum efendim” yanıtını verdiği basına yansımıştı.

Ayşenur Arslan’ın Medya Mahallesi programına İBB Sözcüsü Murat Ongun konuk oldu. Programın ana gündemi İmamoğlu’nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yaşadığı kırık sandalye olayı oldu. Ayşenur Arslan, bunun İmamoğlu’na kurulan bir komplo olduğunu ima etti. Koca sarayda kırık sandalyenin İmamoğlu’na nasıl denk geldiğini sorgulayan Arslan, İmamoğlu’nu yere düşürmek için bilerek yapıldığını iddia etti.