Çağlar Cilara’dan çalıştığı kanallara ilişkin itiraflar

featured

Bir partiyle ilişkili kanalda çalışmam diyerek KRT’den istifa ettiğini savunan Cilara, daha sonra Halk TV ve Kanal 5’de çalışmasını bakın nasıl savundu.

Çağlar Cilara, gazeteciler.com’un Youtube hesabına konuştu.

Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın serbest bırakılmasının ardından karara ilişkin “Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın tahliyelerine sevindim. Türkiye normalleşsin artık” mesajı paylaşan Cilara, KRT’den ayrılma gerekçesini kanalın CHP ile olan ilişkisine bağladı. Gazetecilerin siyasi partilerle alakalı kanallarda olmaması gerektiğini savunan Cilara, KRT’den ayrıldıktan sonra önce CHP’nin kanalı Halk TV daha sonra Saadet Partisi’nin kanalı TV 5’e geçmişti.

İşte Cilara’nın açıklamaları:

“Benim eski kanalımı(KRT) bin kişi izlemiyor. Gelin Youtube’da yayın yapaılm. Para da kazanır dedim. Gittiler CHP ile görüştüler. ‘Bu kanala sahip çıkın’ dediler. Onlar destekledi. Belediyelerden oradan buradan buldukları paralarla döndürüyorlar. CHP satın aldı, resmi olarak değil de birilerinin üstüne. CHP, KRT’yi, Tele 1’i, Halk TV’yi CHP destekliyor. KRT’den bir partiden maaş almamak için ayrıldım. Halk TV’ye geçtim. Giderken de sordum CHP’nin etkisi var mı? diye. Yok dediler. Halk TV o zaman Muharrem İnce’yi destekliyordu.

CANAN KAFTANCIOĞLU’NU O PARLATMIŞ

Bana çok etik gelmiyor. Bugün KRT’de çalışan herkes CHP’nin maaşlı elemadnı. Halk TV’de çalışanlar da öyle. Halk TV’de kabul ettim iki üç ay sonra dediler ki biz paraya sıkıştık. CHP ile barış imzaladık. Grup Başkan vekilleri yayına katılacak. Ben Canan Kaftancıolu’nu Halk TV’ye çıkaramadım. Ona ilk vuran Halk TV idi. Ben o dönem KRT’deydim. Kaftancıoğlu’na ‘Başkanım hiçbir yere çıkamıyorsanız gelin’ dedim. Üç dört defa yayına çıkardım. Canan Kaftancıoğlu’na sahip çıktım. Daha sonra yaptığım en büyük hataya gelelim. TV 5’e gitmek oldu. Karamollaoğlu’nun danışmanı aradı gittim. En büyük hatam çünkü bir partinin kararı.”

Çağlar Cilara’dan çalıştığı kanallara ilişkin itiraflar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 sene önce

    Derin güçler kaftancioglunu parlattmiş.ataturk çizgisinden ayrilsin hdp ye yaklaşın dert bela bu

    Cevapla
  2. 3 sene önce

    KRİPTO olduğuna inanıyorum yakında A.D veya A.B nın kanallında boy gösterir…

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!