Can Ataklı’nın muhalifliği: Erdoğan’ın engelli yarışmacıyı aramasını bile eleştirdi

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasına damga vuran konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç'i Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın araması bile Can Ataklı'yı rahatsız etti.

Can Ataklı’nın muhalifliği: Erdoğan’ın engelli yarışmacıyı aramasını bile eleştirdi

Konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında 125 bin liralık ödülü alarak gündeme damgasını vurmuştu. Yarışmada sorulan sorulara işaret dili ve yazılı şekilde gayret ederek cevap vermesi taraflı tarafsız herkesin büyük beğenisi toplamıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATV ekranlarından yayınlanan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılan 27 yaşındaki Ümmü Gülsün Genç ile görüşmüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan genç kadın ve ailesini davet etmişti.

Ümmü Gülsüm Genç’i Erdoğan’ın araması Can Ataklı’yı rahatsız etti.

Tele 1 kanalında gazeteleri yorumlayan Ataklı, “Sanıyorım Tayyip Erdoğan da türbanlı olması nedeniyle aradığını düşünüyorum. Bir yarışmada 125 bin lira kazan insanı bunun kim olduğu çok önemi yok tabi… Niçin bunu Cumhurbaşkanı kutlar? Bunun tek bir nedeni var… Türbanlı olması… Bakın işte türbanlı ama yarışmada nereye kadar çıktı diye düşündü herhalde…” dedi.