Can Ataklı’nın muhalifliği: Erdoğan’ın engelli yarışmacıyı aramasını bile eleştirdi

featured

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasına damga vuran konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç’i Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın araması bile Can Ataklı’yı rahatsız etti.

Konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında 125 bin liralık ödülü alarak gündeme damgasını vurmuştu. Yarışmada sorulan sorulara işaret dili ve yazılı şekilde gayret ederek cevap vermesi taraflı tarafsız herkesin büyük beğenisi toplamıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATV ekranlarından yayınlanan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılan 27 yaşındaki Ümmü Gülsün Genç ile görüşmüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan genç kadın ve ailesini davet etmişti.

Ümmü Gülsüm Genç’i Erdoğan’ın araması Can Ataklı’yı rahatsız etti.

Tele 1 kanalında gazeteleri yorumlayan Ataklı, “Sanıyorım Tayyip Erdoğan da türbanlı olması nedeniyle aradığını düşünüyorum. Bir yarışmada 125 bin lira kazan insanı bunun kim olduğu çok önemi yok tabi… Niçin bunu Cumhurbaşkanı kutlar? Bunun tek bir nedeni var… Türbanlı olması… Bakın işte türbanlı ama yarışmada nereye kadar çıktı diye düşündü herhalde…” dedi.

Can Ataklı’nın muhalifliği: Erdoğan’ın engelli yarışmacıyı aramasını bile eleştirdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 3 sene önce

  Sekuler yobaz

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  Can Ataklı ve bu Atatürk’ümüzü her fırsatta çıkarları için sömüren benzer güruh, toplumda artık hiç bir karşılıklarının olmadığını anladılar!
  İçleri yanıyor! Hiçbir öngörüleri yok! Yazdıkları her gazete kağıt israfı! Konuştukları TV’leri izlemek zaman israfı!
  Atatürk’ü sömürerek yapılan sığ gazetecilik buraya kadar! İtici ve sevimsiz bir mahluk halkıyla barışamıyor. Beğenmediği kapalılar, sakallılar bile bundan çok okuyorlar.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!