Can Ataklı'nın 'yollu' sözleri tartışma konusu oldu... Tele1 'montaj' dedi

Can Ataklı'nın, CHP'deki taciz skandalıyla ilgili sözleri sosyal medyada tartışma konusu oldu. Ataklı konuşmasının montajlandığını belirtti. Tele 1 de bir video paylaşarak, iddiaları yalanladı.

Can Ataklı'nın 'yollu' sözleri tartışma konusu oldu... Tele1 'montaj' dedi

Gazeteci Can Ataklı, Tele 1'deki progamında son günlerde CHP'de yaşanan taciz olaylarını değerlendirdi. Ataklı'nın bazı sözleri sosyal medyada gündem oldu. Hükümete yakın basında Ataklı'nın CHP'deki taciz skandalını örtmeye çalıştığı ve tacize uğrayan kadın için "yollu" ifadesini kullandığını öne sürdü. Tele 1 ve Ataklı ise sözlerin makaslandığını ve montajlandığını iddia etti.

Can Ataklı sosyal medya hesabından "UTANÇ VERİCİ: Tele1'de yaptığım konuşmayı kesip biçip bir de üstüne söylenmemiş bir lafı eklemişler. Zavallı troller de her zaman olduğu gibi gerçeği saklayıp haysiyet cellatlığı yapıyor. Bu şerefsizliğe cevap bile verilmez. Yüreğiniz varsa tamamını yayınlasanıza" ifadelerini kullandı.

Tele 1 de "Yandaş medyanın montajlayarak servis ettiği Can Ataklı’nın konuşmasının tamamı" diyerek Ataklı'nın konuşmasını yayınladı.

İşte sosyal medyada hükümet basınının paylaştığı ve Tele 1'in yayınladığı iki video... Takdir okuyucunun...

Hükğmet basınında paylaşılan video: