CHP ilçe yöneticisinin tacizi güvenlik kamerasında

featured

CHP Maltepe İlçe Yöneticisi Umut K.’nin tutuklanmasına neden olan cinsel taciz suçlamasına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Maltepe’de yaklaşık 2 hafta önce yaşanan olay sonrası Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığına başvuran Z.Y.(23) adlı kadın, bir kafede oturdukları sırada Umut K.’nin cinsel tacizine uğradığını iddia etti. Umut K. tutuklanırken hazırlanan iddianamede “Cinsel saldırı”, “Hürriyetinden yoksun kılma” ve “Tehdit” suçlarından 24.5 yıla kadar hapsi istendi.

İddianamede cinsel saldırı olayıyla ilgili çarpıcı ayrıntılar yer aldı. Şüpheli Umut K.’nin mağdur Z.Y.’yi daha önce çalıştığı bir kafeden arkadaşı olarak tanıdığı belirtildi. Suç tarihinde mağdur Z.Y.’nin, Ö.K. isimli yakın bir arkadaşı ve şüpheli Umut K. ile birlikte bir kafede bir araya geldikleri, bir saat birlikte oturdukları anlatıldı.

‘DÖVEREK CİNSEL İLİŞKİYE ZORLADI’

İddianamede Ö.K.’nin işinin çıkması nedeniyle yanlarından ayrılmasından sonra kafede kimsenin kalmadığı bir süre sonra Z.Y.’nin de kalkmak istemediği ancak şüpheli Umut K.’nin kalması için ısrar ettiği belirtildi. İddianamede, mağdur kadın Z.Y.’nin şüpheli Umut K.’nin ısrarlarından rahatsız olduğu ve kalkmak için ayağa kalktığında Umut K.’nin genç kadını kendisine çekip koltukta üzerine aldığı anlatıldı. Bu sırada genç kadının masada bulunan bir bardağı şüphelinin kafasına vurduğu ve Z.Y.’nin elinin kesildiği anlatılan iddianamede şöyle denildi: “Şüpheli Umut K. öfkeyle mağdur/müşteki Z.Y.’yi saçından sürükleyerek tuvalete götürdü. Burada Z.Y.’i dövdü ve üzerindeki kıyafetleri çıkarttı. Z.Y’yi cinsel ilişkiye zorladı”

Şüpheli Umut K.’nin mağdur Z.Y.’nin bağırması ve yalvarmasına rağmen bir yandan da kadını dövmeyi sürdürdüğü anlatılan iddianamede, boğazını sıkarak ‘Seni burada kimse duyamaz kapı da kilitli. Seni burada sinkaf edeceğim, kendimi de öldüreceğim’ dediği aktarıldı.

‘KURTULMAK İÇİN ‘SENİN DE KIZIN VAR’ DİYEREK YALVARDI’

Mağdur kadının şüpheli Umut K.’nin elinden kurtulabilmek için, olanları kimseye anlatmayacağını söyleyerek, ‘senin de bir kızın var’ diyerek yalvardığı belirtilen iddianamede, bu eylemin 1-1.5 saat sürdüğü anlatıldı. İddianamede şüpheli,  tanıklar ile mağdur arasında herhangi bir düşmanlık ya da menfaat ilişkisi olmadığı, Z.Y.’nin ifadesindeki olay örgüsü, zaman, yer ve iddia olunan suçlar kapsamındaki anlatımı, tanık anlatımlarının birlikte değerlendirilmesi sonucu suçun işlendiğinin anlaşıldığı belirtildi.

O ANLARA İLİŞKİN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan yaşanan olaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Umut K., Z.Y ve Ö.K’nin kafeye girdiği görülüyor. Bir süre sonra Z.Y.’ye Umut K. tarafından saçından tutularak darp ediliyor. Umut K. genç kadını saçından tutarak tuvalete doğru götürüyor. 

Bir süre sonra tekrar kafenin ortasına gelen Umut K.’nin Z.Y’ye sarıldığı görülüyor. Kadın ifadesinde, tehdit nedeniyle Umut K.’ya zorla sarıldığını söylemişti. Görüntülerin devamında ise Z.Y’nin eli sargılı bir şekilde Umut K. ile kafeden ayrılıyor. DHA

CHP ilçe yöneticisinin tacizi güvenlik kamerasında

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

10 Yorum

 1. 2 sene önce

  Ensar’i bu kadar irdelemediniz ,birdefa oldugu icin mi yoksa Reis’in yakinlari oldugu icin mi?

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Yeni CHP ve Dersimli CHPnin keşke tek suçu bu olsa. Maalesef pekaka ve HDP ile elele verip ülkeye tecavüz ediyorlar

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Chp’nin içine sızan kripto siyasal islamcılar olmadığını nereden bileceğiz bunların.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  yine chpkk yine taciz yine tecavuz.alayi sapık bunlarin

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  İnsanlara olanları görmeyin diyeceğine örgütdeki tacizciler niçin HDP’li işgalcilerin içinden çıkmış diye kendine bir soraydın…

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Yani??????
  Görme mi?????
  İyi devam edin o zaman!

  Cevapla
 7. Olayi, herhangi bir partiyle, ideoloji ile baglantisi olmayan, igrenc, asagilik bir TECAVÜZ olarak görecek namuslu insan kalmadi mi aramizda?

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Duruma bakilirsa bu chpkkk nin alayi siyasal islamci. Siyasal islamcilarin icine girmesine gerek yok ki. chpnin icine pkk ve dhkpc kacmis onlar yeter.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  topliyalim: CHP, PKK, HDPKK, AKP, … baska suclanan gruplar varsa atin ortaya … tutan olur belkit.

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Hdp için bu Ychp liler kılçıksız et gibi gibidir. Her Avm-park vb. önünde-yamacında bu yılan balığı (Halk içinde-arasında-dilinde Yengeç olarak da bilinirler.) kılıklılardan görebilirsiniz. Kemalist değil de Bidenist bir Türkiye arzu etmelerinin tek temel nedeni rahat rahat cimcik atacaklarını sanmaktır.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!