CHP işgalden nasıl kurtulur?

featured

Zahide Uçar yazdı…

Muharrem İnce nihayet konuştu. Dağ fare doğurdu dersek iltifat olur. Tepe ‘uçurtma uçurdu’ dersek daha doğru olur.

Sıradan insanların bile eleştirdiği konuları dillendirdi. Kürtçülüğe selam çaktı. Daha önce de zaten ‘farklı dillerde de seçim propagandası yapılmalıdır” demişti.

Bütün yandaş kanallar konuşmasını verdi. Güya kurnazlık yapıp, “Beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum(!)” diyerek kendisine proje denmesini önlemek istedi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde gri noktaları aydınlatmak yerine, dedikodu ile geçiştirdi.

Orada gazeteci olsaydı ve size gece İsmail Küçükkaya’ya, “’Adam kazandı’ mesajını Kılıçdaroğlu mu attırdı” diye sorabilirdi.

Ben olsaydım, “Kaldığınız otele lacivert elbiseli, silahlı adamlar geldi mi? Otelden dışarı çıkıp, mesajı o buluşma sonunda mı attınız? Daha önce attığınız bir twitter mesajı var. Onu neden sildiniz?” diye sorardım.

Çünkü bizim ülkemizde karanlık işler böyle yürüyor.

***

Bizim ülkemizde halk heyecanlı konuşmaları sever. Bu ZAYIF NOKTAYA hitap edildi.

İnce, yani Tepe bir uçurtma uçurdu. Yandaş uçurtma şenliğini(!) büyük bir coşku ile izledi.

***

YCHP’yi en fazla eleştiren kişilerden biriyim. Muhalefet görevini yapmak yerine, Saray’ın attığı top peşinde ter atan bir muhalefet… Kürtçülüğe evrilen bir yönetim… 6 oku çuvala koyup, Liboşlaşan bir YCHP… AKP isteği ile CHP’li vekillerden Ege adalarımızın işgalini dillendirmemelerini  isteyen Ünal Çeviköz’e sahip çıkan Kılıçdaroğlu… Türk Ordusu’na, MİLLİ KESİME TUZAK KURULMASININ BASIN AYAĞI OLAN TARAF GAZETESİ yazarını partiye alan Kılıçdaroğlu… CHP dernek olsun diyen şahsı partiye ekleyen Kılıçdaroğlu… AB-D’ye selam çakan Kılıçdaroğlu… Bunların hiç biri kabul edilemez… DOĞRU! Yalnız hiçbir yanlış başka bir yanlış ile değiştirilemez!

Nasıl değişir?

CHP tabanı partiyi geri almalı, kuruluş felsefesine döndürmelidir.

Ülkemiz nasıl örtülü (aslında çok açık) bir işgali yaşıyorsa… CHP de CHP’li olmayanların işgali altındadır. GERÇEK OLAN BUDUR!

Topyekûn işgali kırdığımız gün, işgal güçlerinin aparatlarını her yerden, her kurumdan temizleyebiliriz. Çünkü her yerdeler.

CHP işgalden nasıl kurtulur?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

12 Yorum

 1. Doğru söze ne denir!

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Ne mutlu ki; Veryansin Tv var ve Zaide Ucar gibi yazarlari var.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Zahide uçar en sevdiğim yihuuuuuuuuuuuu!!!

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Yazarın yazılarına sakın dokunmayın veryansın hep yazsın !!!

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Çok doğru ama hükümet politikası CHP den farklımı? CHP de TR 3… gibi kodlu tipler var..ne koduysa bu? Okuyoruz hep ..şimdi ülkede herkese hes kodu getirdiler geliştiriyorlarmış(!) bir insanla görüşeceksin hes kodu,ağzından laf çıkacak kelimesine hes kodu,binalara hes kodu, yakında oturduğun evin odalarınada hes kodu gelirse hiç şaşmam ,insanı tükettiler! böyle baskıda insan beyni çalışırmı? Çalışmaz insanı edilgen yaptılar zincirliyorlar !dünya hapishane bu kodlarda zincirleri! Sömürgeciler kodlu kölelik getirdiler ! Herkes alkışlıyor neden alkışlıyorsunuz?

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Peki CHP tabanı partiyi nasıl geri alacak? Ya bu taban artık CHP’den usandıysa. Ya da bu taban görüp göreceğiniz en tembel insanlardan oluşuyor ve seçimde CHP amblemine mührü basmak dışında hiçbir taşın altına elini uzatmaya uğraşmıyorsa. Ya da Tayyip’ten kurtulmak için oyları bölmemek lazım diyenlerden ibaretse.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  cok dogru yazmıssınız da. bu ısı yapacak olanda chp secmenıdır. ancak secmen mısıl mısıl uyumakta ayaga kalkabıldıgınde de da tıpış tıpış babasının pesınden yurumektedır. nasıl olacak bu iş. secmenı eleştırdıgımızde veryansın bıle karsı cıkıyor. yorumlarımızı yayınlamıyor.

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  CHP kapatılmadan kurtulmaz,kurtarılamaz!!!

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  CHP bunlardan sonra ZOR kurtulur. Soros’un adamlari girdikleri yerden ZOR cikarlar. Virus gibi birsey. Tayyip yine 1-0 onde.

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  CHP Kibirli Gazeteci, Akademisyen Vs. Nedeniyle Soros Operasyonu İle İşgal Edildi. Bundan 3/4 Yıl Önce Yılmaz Özdil, Emin Çölaşan Ve Rahmi Turan’a e posta Gönderip Ayrıca Yılmaz Özdil’in Asistanı Esra (Yanilmıyorsam) Hanıma WhatsApp’dam Uzun Yazışma Ve Telefon ile Görüşmeme Rağmen Gazeteye DEMOKRATIK BİR CHP PARTİ TÜZÜĞU Haberi Yılmaz Özdil’e Köşe Yazısı Yazdıramadım.
  BChp Tüzüğü Genel baskan PM, Yerel Teskilatlari Partiye Kayıtlı Üyeler,
  Partiye En Az 3 Yıl Hizmet Edenler Yerel Teşkilatları, 5 hizmet edenler Seçilecekleri Adayları belirlemeyi Ve Partiye 7 Yıl Hizmet Edenler de Gen. Başkan Ve PM’ni Seçer Şeklinde Parti Tüzüğü Değişirse CHP İŞGALDEN KURTULUR.

  Proje Biraz Detaylı kısaca yazdım.

  Sözcü Gazetesi Ekonomi Haber Müdürü Hayri Çetinlaya’ya Türkiyede Ilk kez Yazılacak Olan Hiç Bir Kişi , Politikacı, Ekonomi hayati Sivil Toplumunun bu güne kadar Söyleyemeyip yazılmamış Ekonomik tespit Ve Çözümlerin ip uçlarını Heber yaptıramadım. En Sonunda WhatsApp’tan Engelledi Beni.

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  CHP “işgalde” değil emin ellerdedir. Ecevit’in açtığı Avrupa parantezi bir daha açılmamak üzere kapatılmıştır. Kipling’in Hindistanı’nda, müslümanla hindû, iyi kötü, birarada yaşıyordu. İstiklâlini kazanması ile bölünmesi bir olmuştur..!..! Ülkemizin bölünmesini istemiyorsak ABD’ye fetö’den daha yakın olmak zorundayız ki, MYK bunu başarıyor HAMDOLSUN.

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Halit bey, tweet adresiniz nasıldır?

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!