CHP’den Muharrem İnce ve Abdullah Gül açıklaması

featured

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, düzenlediği basın toplantısında sorulan ‘Muharrem İnce disipline verilecek mi?’ sorusuna yanıt verdi.

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, düzenlediği basın toplantısında sorulan ‘Muharrem İnce disipline verilecek mi?’ sorusuna yanıt verdi.

Öztrak şöyle konuştu:

SORU: İlerleyen günlerde Muharrem İnce hakkında bir disiplin süreci başlatılması söz konusu olabilir mi?

Genel başkanımızın vermiş olduğu röportajda sözleri son derece açıktır. Benim bu sözleri yorumlamam, eğip bükmem söz konusu değildir. Söylediği söz son derece açıktır. Benim bu sözleri eğip bükmem mümkün değil. Ne yapacağını röportajda söylemiştir. Tavsiyem bu röportajın olduğu bölümün bir kez daha okunmasıdır.

SORU: Sayın genel başkanın röportajında Abdullah Gül’e yönelik de bazı ifadeleri var. Bu ifadelerin ardından partinin eski ve mevcut bazı vekillerinden açıklamalar geldi. Mehmet Ali Çelebi, Haluk Pekşen, Hüsnü Bozkurt hatta Barış Yarkadaş gibi isimlerden açıklamalar geldi. Parti içerisinde bir Abdullah Gül rahatsızlığı mı var?

Kimse öküzün altında buzağı arayıp da kendilerine siyasi rant devşirmeye kalkmasın. Genel başkanımızın röportajda söyledikleri çok açık, çok net. Birinci sorunun cevabını ikinci sorunun altına, ikinci sorunun cevabını başka bir sorunun altına alarak yorumlamaya kalkmak abesle iştigaldir. Genel başkanımızın söyledikleri açıktır, merak eden varsa bu röportajı alıp okusun.

CHP’den Muharrem İnce ve Abdullah Gül açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Faik bey, sen de Derviş’in yanından geldin tabii. Adam gibi çıkıp Gül bizim adayımız olamaz desene kardeşim. Diğer cenahta da beklenti yaratıyorsun. Ha cidden gül gibi bir niyet varsa şimdiden hayırlı olsun Tayyip beye.

    Cevapla
  2. 2 sene önce

    ınceden korktugu ıcın mı ıhrac edemıyor.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!