CHP’den yeni ‘Alaattin Çakıcı’ açıklaması

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı’nın CHP liderini hedef alan yeni mektubuna CHP’den yeni bir yanıt geldi. Açıklamada Beştepe’ye tepki gösterildi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Alaatin Çakıcı’nın dünkü tehdit mektubu üzerine, “Bana cevap verecek olan Sayın Bahçeli ya da arkadaşlarıdır. Aralarındaki ilişki ne onu bilmiyoruz ama ciddiye alınacak bir olay değil. Bizim ruhumuzu oluşturan temel öge Kuvayi Milliye’dir. Çakalların bulunduğu yerde hiç kimse bize bir şey söyleyemez” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik ağır tehditlerde bulunan suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları üzerine yeni mektup yayınladı.

Tehdit ve hakaretleri sürdüren Çakıcı, “Sayın Bahçeli’yi ağzına alma sen onun koç yumurtası bile olamazsın” ifadelerini kullandı.

Çakıcı’dan gelen açıklamalara CHP’den bir yanıt daha geldi. 

Açıklama şöyle: 

”Saat 18.45. Şu ana kadar bekledik. Mafya bozuntusunun tehditlerine, hakaretlerine ne Saray’dan ne de Sarayın Bekçisi’nden en ufak bir tepki gelmedi. Öyle anlaşılıyor ki, bu mafya bozuntusundan medet umuyorlar. Çünkü sükut, ikrardan gelir.

Şiir okuduğu için hapse düşmesini siyasi yaşamı boyunca bir demokratik mağduriyet olarak sömüren Tek Adam’ın iktidar ortağı, son olarak muhbirliğe soyunup Genel Başkanımız’ın çeşitli konuşmalarını suç unsuru olarak lanse edip, hakkında tetikçi savcılara fezleke düzenlettiler.

Tüm bu hukuk, vicdan ve ahlak dışı saldırılarından hiçbir netice elde edemeyince de son olarak bir süre önce özel bir afla cezaevinden çıkardıkları, çete yöneticisi ve mafya bozuntusu tetikçilerine edepsizlik yaptırarak, seviyesiz siyasetlerinin üzerine tüy diktiler.

Muhalefeti susturmak için her yola başvuran Saray ve Bekçisi sonunda mafya bozuntularından medet umar hale gelmiştir. Devletin içine çöreklendirdikleri Saray Vesayetini güçlendirmek için kolluk kuvvetleri ve yargı kifayet etmeyince, saray vesayetini mafya bozuntularıyla tahkim etmeye çalışıyorlar.

Açıkça ortaya çıkmıştır ki, Cumhur İttifakı’nın üçüncü ortağı Mafyadır. Mafyalı Cumhur ittifakı artık tam bir şer ittifakıdır.

Genel Başkanımızı tehdide cüret eden bu suç baronu sadece basit bir maşadır. O’nu özel afla cezaevinden çıkartan ve O’nun üzerinden siyasi rakiplerine gözdağı verebileceğini düşünen Şer İttifakının iki patronu esas sorumlulardır.

Bu yaşananlar, ülkemizi içine soktukları devlet krizinin zirve yaptığı yerdir.

Saray ve Bekçisi unutmasın ki, biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün savaş meydanlarında kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’yiz.  Bu ucuz saldırılar, tıpkı daha önce olduğu gibi bundan sonra da sadece mücadele azmimizi ve Cumhuriyetimizi ikinci yüzyılında güçlü bir parlamenter demokrasiyle taçlandırmayı başaracağımıza olan inancımızı pekiştirir.

Biz ne emperyalizme, ne istibdada, ne de eşkiyaya pabuç bırakırız.

18 yıldır unuttuğunuz ama bugünlerde Atlantik üzerinden esen rüzgarlar değişince dilinize pelesenk ettiğiniz hukuku derhal çalıştırın! 

Savcıların görevlerini yapmalarını, bu edepsiz mafya bozuntusu hakkında gerekli hukuksal süreçleri bir an önce başlatmalarını bekliyoruz.”

CHP’den yeni ‘Alaattin Çakıcı’ açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 sene önce

  Vallahi ben bu adamın vatanseverliğinden kuşku duymuyorum.
  Organize suç örgütü lideri de olsa anayasamızın ilk üç maddesine dokunmuyor…
  Ülkesinin, bayrağının ve toprağının üstüne gizli hesaplara girişmiyor.
  PKK ile HDP ile FETÖ ile oturup ülkenin kolonlarını kesmiyor…

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  dinsizin hakkından imansız gelir misali, dünyada benzeri olmayan, kurucu partinin o partinin kurduğu devlete ve önderine cepheden düşman bir terör örgütü tarafından işgaline bir son verilmeli artık. kurucu partiyi işgal etmiş başta kk olmak üzere tüm hdpkklılar dhkpcliler fetöcüler yargılanmalı, parti gerçek sahiplerine yani kemalistlere teslim edilmeli.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  chpkk önce türk ve türkiye düsmani kürt irkcisi fasisti pkk / dhkpc nin kucagindan kalksin ve CIA in TR 0750 kodlu ajanlari ile yönetici kadrosunun tamamini önce bir kovsun ondan sonra adam sirasina girip konussun. O güne kadar bu ihanet icinde olan ve türkiye icin pkk kadar güvenlik sorunu haline gelmis bu parti mensubu ve yöneticilerinin agzilarini bile acmamalari gerekir.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!