CHP'li vekil o düğünü Mehmet Ağar için mi Elazığ'a taşıdı?

CHP Tunceli Millletvekili Polat Şaroğlu’nun, oğlu Tolga Şaroğlu’nun Elazığ’da yapılacak düğününe eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Tolga Ağar’ı davet ettiği öne sürüldü. İddiaya göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı belirtilen düğünün Tunceli’de yapılmama nedeni ise, CHP’li vekilin Ağar’ın katılımı nedeniyle gelecek tepkilerden çekinmesi…

CHP'li vekil o düğünü Mehmet Ağar için mi Elazığ'a taşıdı?

VERYANSIN TV                    

CHP Tunceli Millletvekili Polat Şaroğlu’nun oğlu Tolga Şaroğlu Sultan Yıldırım ile 30 Ağustos’ta Elazığ’da evleniyor.

MEHMET AĞAR VE TOLGA AĞAR DAVET EDİLDİ

CHP kulislerinde konuşulan iddiaya göre, düğüne ‘onur konuğu’ olarak eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve AKP Milletvekili Tolga Ağar da davet edildi.

Kulislerde düğünün Elazığ’da yapılma nedenine ilişkin ise “Ağar Tunceli’ye gelirse CHP’li vekile tepki gelir. Bu yüzden Elazığ’da yapılma kararı alındı.” iddiası konuşuluyor.

‘VEKİL AĞAR’IN AYAĞINA DÜĞÜN GÖTÜRÜYOR’

CHP’li vekile bu yüzden tepki gösterildiği, birçok CHP’linin “Vekil Ağar’ı kıramadığı için ayağına düğün götürüyor” dediği belirtiliyor.

'SÜNNET KİRVESİ DE MEHMET AĞAR'

Öte yandan CHP’li vekil Polat Şaroğlu’nun oğlu Tolga Şaroğlu’nun sünnet kirvesinin de Mehmet Ağar olduğu,  vekilin oğluna “Tolga” ismini vermesini Mehmet Ağar’ın istediği öne sürülüyor.

KILIÇDAROĞLU VE VEKİLLER DE KATILACAK

Kulislerde düğüne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 33 vekille katılacağı dile getiriliyor.