Çiftlik Bank’ın iki numarası bakın eşini nasıl kandırmış

featured

Çiftlik Bank’ın kurucusu ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın ağabeyi Fatih Aydın kendisini ikinci eşine Brezilyalı olarak tanıtmış.

Çiftlik Bank’ın kurucusu olan ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın Urguay’ın iadesini kabul ettiği tutuklu bulunan ağabeyi Fatih Aydın’ın kendisini ikinci eşine Brezilyalı olarak tanıttığı belirtildi.

Halk Tv’den İsmail Saymaz’ın yazısına göre, Çiftlik Bank Davası’nda hakkında yakalama kararı bulunan, halen Uruguay’da yaşayan Osman Naim Kaya, Montevideo’ya 80 kilometre mesafedeki Canenoles’teki bir evde yakalanarak tutuklanan Fatih Aydın’ın Uruguaylı bir kadınla evlenip çocuk yaptığını, ardından bu kadından boşanarak başka bir Urguaylı ile evlenerek bir çocuk daha yaptığını söyledi.

Fatih Aydın’ın ikinci eşinin tutuklamadan sonra kendisini arayarak, “Mahvolduk, yandık. Böyle olduğunu bilmiyordum. Brezilyalı olduğunu sanıyordum” dediğini anlatan Tosuncuk’la iş ilişkisi bulunan Naim Kaya, bu telefon görüşmesini şöyle aktardı:

“Brezilyalı mı, değil mi, anlamaması için gerizekalı olması lazım. Avukat bulmak için yardım istedi. ‘Paranız varsa avukat her yerde var’ dedim. Para istedi. Fatih olmadığı için günübirlik yaşadıklarından sıkıntıya düşmüş. ‘Param yok’ dedim.”

“Kaya, Aydın’ın ne iş yaptığını bilmediğini söylüyor. ‘Brezilya’ya gittiler diye biliyordum’ diyor. Bir serveti olduğunu düşünmüyor” diyen Saymaz, “Fatih Aydın’ın bir serveti var mı, yok mu, Türkiye’ye gelince öğreneceğiz. Tosuncuk ile birlikte üç farklı davadan yargılanacak” dedi.

 

Çiftlik Bank’ın iki numarası bakın eşini nasıl kandırmış

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!