Cübbeli’den ‘Pelikan’ çıkışı: Siz ördek nedir bilmezken…

İsmailağa cemaatinin öne gelen isimlerinden 'Cübbeli Ahmet' adıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Cübbeli’den ‘Pelikan’ çıkışı: Siz ördek nedir bilmezken…

'Cübbeli Ahmet ', 2017 yılında yayınlanan videosunu bugün paylaşarak, "Siz ördek nedir bilmezken, biz Pelikanı teşhis etmiş, Yalı Ehli’nin ifsâdâtını çok önce söylemiş ve arkalarındaki Sabetaistlerin şerrinden uyarmıştık!" notunu düştü.

Cübbeli, konuşmasının bir bölümünde şu ifadeleri kullanıyor:

'SİZİ UYARIYORUM'

"FETÖ bitti zannetmeyin, FETÖ bitse Yahudi bitmez. FETÖ’yü kullanan kimdi, MOSSAD, CIA. FETÖ biterse MOSSAD, CIA bu para, bu güç varken, bu millette de bu para, karı zaafı varken, birilerini bulup taşeron yaparlar mı? Yaparlar… Onun için FETÖ bitti diye sevinmeyelim, FETÖ’den başka şimdi kimi kullanacaklar, acaba bunların arkasında kimler var; hangi sabataycılar, hangi milyon dolarlık aylık bütçelerle, hangi yalılarda, villalarda, hangi planlarla, tezgahlarla, masa başında oturmak suretiyle hangi Müslümana hangi kumpaslar hazırlanıyor? Şu anda mevzuumuz budur. Yakında göreceksiniz, cemaatlerin tümüne karşı farklı hareketler çekilecek. Sizi Allah için uyarıyorum."