Cuma namazında camiye giren kadın ‘açız’ diye bağırdı

featured

Cuma namazı sırasında Burdur Ulu Camii’ne giren Z.D. isimli kadın ‘Burada dünya kadar emekli var ve biz açız aç’ diye bağırdı.

Burdur’da Z.D. (43) isimli kadın, cuma hutbesi okunduğu sırasında Ulu Cami’ye girerek “Hepimiz açız” diye bağırdı. Cemaatten birkaç kişi, yerinden kalkarak kadına doğru yürüdü.

ANKA’nın aktardığı görüntülere göre, hutbeyi okuyan imamın, bu sırada, “Bir dakika, bir şey yapmayalım” diyerek cemaati uyardığı duyuldu. Z.D., “Burada dünya kadar emekli var. Hepimiz açız, aç” diye tekrar bağırdı. İmam, hutbeyi okumaya devam etti.

Cemaat tarafından dışarıya çıkmaya ikna edilen Z.D.’nin, bağırarak yoksul ve aç olduğunu söylediği, sonra da yürüyerek camiden uzaklaştığı öğrenildi. 

İşte kadının ‘Açız’ diye isyan ettiği o anlar:

Cuma namazında camiye giren kadın ‘açız’ diye bağırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 5 ay önce

  Madem ki camilerde kürsülü protokolü siyaset başlatıldı aç yurttaşın da gelip açız deme hakkı herkesten çok..

  Cevapla
 2. akp ve mhp li trollerden yorum gelmemis uykudalarmi soyleyecekleri sozmu yok

  Cevapla
 3. 5 ay önce

  Herkes kolaycı oldu, bilerek camiye girerek bunu söylüyor ki oradan birileri çıksın da yüklü bir para kopartabilsin. Bu basit dolandırıcı taktiği, twitter bunlarla dolu. İnsanlarda vicdan olduğu sürece dolandırıcıların ekmeği kesilmez. Bir tarafta kişinin vicdanı ve insanlığı diğer tarafta dolandırılmak. Tercih bireylere kalmış, zor seçim.

  Cevapla
 4. 5 ay önce

  Allah’tan kork, bilmedigin konu hakkinda konusma bu kadar emin. Yarin onune konacak bunlarin hepsi.

  Cevapla
 5. 5 ay önce

  Açız diye bağıran o kadının o an alkollü olduğu ortaya çıktı.

  Cevapla
 6. 5 ay önce

  Fetöcülerin Türkiye’de varlık gösterebilmelerinin sebebi de bu “yorumsuz” kişisi gibi aynı retorikleri üretmeleri, halkda acaba yanlış mı yaptım algısı oluşturarak bir zorlantıya sebep olmaya çalışıyorlar aynı bu elemanın yaptığı gibi.

  Cevapla
 7. 5 ay önce

  Hakan kardes, feto ile beni nasil yanyana koyarsin. Allah biliyor benim ne oldugumu, sen bilmesen de olur. Benim soyledigim sadece bilmeden yazma, kendine yazik edersin. Sonuc olarak ne halin varsa gor. Fetonun sebebi de ben oldum sayende, ne kadar rahat ah alabiliyorsunuz.

  Cevapla
 8. 5 ay önce

  Ah kıyamam ben sana canıııım, sevgi pıtırcığım. :))))

  Cevapla
 9. 5 ay önce

  Cumaların toplanma amacı sadece namaz olmamalı. İmamlar sadece devletin kendine verdiği hutbeleri okumamalı. Camiye yardım, kuran kurslarına yardım diye para topluyorlar. Bir kere de şu kardeşimiz hasta, şu kardeşimiz yetim kaldı, şu kardeşimize destek olalım dedikleri yok. Bazı yorumcu arkadaşlarda bu kişilerin dolandırıcı olduğunu söylüyor. Devlet 7 milyon insana yardım etmiş. Aile olarak 30 milyon kişi yapar. Dört mevsimin yaşandığı bir coğrafyada insanların açız diye bağırması, iki kuruş ucuz diye ekmek kuyruklarında beklemesi normal değil. Bence orada yapılması gereken imamın hutbeyi bölerek kardeşimize yardım edelim deyip oradaki cemaate örnek olması gerekirdi.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!