Cüneyt Arkın’dan duygulandıran veda: Fatmam bekle beni orda geliyorum

featured
service

Yeşilçam’ın usta sanatçısı Fatma Girik hayatını kaybetti. Girik’in ardından canlı yayına bağlanan Cüneyt Arkın ise söyledikleriyle duygusal anlar yaşattı.

Yeşilçam’ın usta ismi Fatma Girik 79 yaşında yaşamını yitirdi.

Girik’in ardından TV100’de yayınlanan ’10’dan 12’ye’ programına  bağlanan yakın rol arkadaşı Cüneyt Arkın gözyaşlarını tutamadı.

Fatma Girik’in ölümüyle sarsılan usta oyuncu Cüneyt Arkın canlı yayında, “İnanamıyorum, bir dönem bitti. Nasıl dayanırım ben bu acıya… Sen ne iyi insandın. Ne kadar alçak gönüllü, dosttun. Mavi mavi bakardın… Nur içinde yat. O anlatılmaz, o hepimizin yüreğinde… Türk insanın yüreğidir o. Baştan aşağı anadoludur o. Anadolu anasıdır o. Fatmam bekle beni orda geliyorum…”  ifadelerini kullandı.

Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada da, İnanamıyorum Bağıra bağıra ağlamak geliyor içimden. Ne kadar iyiydi o. Yüreğim yanıyor, büyük bir parçam gitti. Gözümün önünde mavi, yiğit bakışları. Öyle zarif bir kadındı ki. Nasıl dayanırım ben bu acıya. Sen ne iyi insandın. Ne kadar alçak gönüllü, dosttun. Nur içinde yat” mesajını paylaştı.

Cüneyt Arkın’dan duygulandıran veda: Fatmam bekle beni orda geliyorum

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 4 ay önce

  Dünya böyle sırası gelen ölüyor.

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  Cüneyt Arkın gibi jön gelmedi bir daha. Özellikle siyah beyaz yeşil cam filmleri gerçekten kaliteliydi. Fatma Girik de o dönem çok başarılıydı. Allah rahmet etsin, Cüneyt Arkın a da sağlıklı bir ömür nasip etsin. Her zaman terbiyeli ve efendi yaşadı. Akil adam olmadı.

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  Bir ustalara bakıyorum, bir bugünkülere arada sıradağlar ve okyanuslar var. Fatma Girik mekanın cennet olsun, ruhun şad olsun. Cüneyt Arkın, Fatma Girik, Türkan Şoray, Kartal Tibet ve daha niceleri Türk Milletinin tertemiz yüreğinde yeriniz sonsuza kadar baş köşe olacaktır. Allah gidenlere rahmet eylesin, geride kalanlara sağlıklı uzun ömür versin.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!