Cüneyt Özdemir'den rakı fotoğrafı paylaşanlara: Sen Atatürkçü değil geri zekalısın!

Cüneyt Özdemir Instagram hesaplarına koydukları fotoğrafa gelen yorumlara sinirlendi. Özdemir, rakı içen insanlara yönelik "Sen Atatürkçü değilsin geri zekalısın onu gösterdiğin için" ifadelerini kullandı.

Cüneyt Özdemir'den rakı fotoğrafı paylaşanlara: Sen Atatürkçü değil geri zekalısın!

Gazeteci Cüneyt Özdemir, oğluyla gittikleri restoranda Instagram'a koydukları fotoğrafa gelen yorumlara isyan etti. Özdemir, "rakılar masa altında" şeklinde yorum yapan kişilere yönelik sert ifadelerde bulundu. 

Rakı içerken çektikleri görüntüleri sosyal medyada yayınlayanlar için "gerizekalı" ifadelerini kullanan Özdemir şunları söyledi:  

Çocuğumla balıkçıya gittik. Instagram'da herkes rakılar masa altı yazmış. Bir rakı sevmiyorum. İki ağır geliyordu. Ben daha fermante üzüm suyu içiyorum. 8 yaşındaki oğlana da içirmiyoruz. Bazı adamlar var ya ben rakı içiyorum diyen. Sürekli rakı gösteren adamlar var. Ben Atatürkçüyüm diyenler var. Sen Atatürkçü değilsin gerizekalısın onu gösterdiğin için. Bunu gösterdiğin zaman laik olmuyorsun. Alkol sağlığa zararlıdır. Şu kodlara bak ya. Geldiğimiz yere bak.