Demet Akalın’ın başından aşağı şampanya döktüğü garson konuştu

Demet Akalın’ın sahnede üzerine şampanya döktüğü garson ünlü şarkıcıyı savundu.

featured

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda kendisine getirilen şampanyayı “Resmen elma suyu vermişsin bana” diyerek garsonun başından aşağı dökmüştü. Akalın’ın görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu ve çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Akalın’a tepki göstermişti.

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması’ndan Akalın’ın bu tavrına “Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak.” tepkisi gelmişti.

Demet Akalın ise tepkilerin ardından “O gecede personel şefinin kendisi ‘dök dök’ diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı.” açıklamasını yapmıştı.

‘ONUR VE GURUR DUYDUM’

Başına şampanya dökülen garson ise sosyal medya hesabından açıklama yaparak “Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır.” ifadelerini kullanmıştı.

 

Demet Akalın’ın başından aşağı şampanya döktüğü garson konuştu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. Yaşa!Devam et!Sizin mekanda eğlence amaçlı başka ne var sıvı olarak baştan aşağı dökebileceğimiz?

 2. Biz oralara gidemediğimiz için bilmeyiz sizin adetlerinizi. Sadece o fondip yapılan şişenin parası ile bir aile evine bir aylık et alabilir, bir üniversiteli gencin bir aylık yol masrafını karşılayabilir, sokak hayvanlarına bayağı bir yiyecek alınabilir. Siz kötü insanlarsınız. Aşağılanmayı lütuf sayıyorsanız diyecek söz yok.

 3. 2 hafta önce

  Tencere yuvarlanmış, bu kapağını bulmuş. Biz ise kendinize neleri dert ediyormuşuz meğer.!! Hadi o zaman, sizin yolumuzdan alıkoymayalım.

 4. 2 hafta önce

  demet bildiğimiz demet…

 5. 2 hafta önce

  Gurbetçi müşteriler ne alaka, gurbetçi olduğunu ne biliyorsun. Amaç ne

 6. 2 hafta önce

  ortacagda soylular ve yalakaları vardı. bu ıkısı bırbırlerınden ayrılmazlardı. TC simdi o cagı yasıyor. yanı mılenyum yılına gelmemız ıcın daha 500 yılımız var. haberınız ola.

 7. 2 hafta önce

  Bu konu ile ilgili olarak dün şu yorumu yapmıştım: “Bu tür mekanların büyük çoğunluğu, sistemlerini müşteriyi ütmek üzerine kurmuştur. Oraya eğlenmeye gelen para sahibi vatandaşlara kol gibi faturaların takdim edilmesinde patron kadar çalışanların da sorumluluğu vardır. Onurlu yaşamanın da bir bedeli vardır. “Ekmek parası için çalışanlar işsiz kalmamak için” yapılanları sineye çekerlerse olacağı budur. Gazeteci işsiz kalmamak için sesini çıkarmayacak, iş adamı iflas etmemek için sesini çıkarmayacak, memur sürülmekten korktuğu için sesini çıkarmayacak, aydınlar korkudan saf değiştirecek ondan sonra bir Atatürk gelse de bizi kurtarsa diye yollara bakacağız. Biz de garsonun onurunu kurtarmak için yorum yapacağız öyle mi? Yağma yok. Herkes diz çöktüğü yerden kalksın ve mücadelesini versin.” Bugünkü haber ile şampanya döken ile dökülenin karşılıklı memnun olduğu yozlaşmış toplumsal ilişkiler konusunda kıymetli vaktimi ziyan ettiğimi anladım ve kendime 30 şınav cezası verdim.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!