Destici ‘yerel seçim’ elini açtı: Tüm Türkiye’de kendi adayımızla girmeye hazırız

BBP lideri Destici, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin olarak tüm il ve ilçelerde kendi amblemleri ve adayları seçime girmeye hazır olduklarını belirtti.

featured

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin genel merkezinde düzenlenen Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı öncesi gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Destici, “Ocak ayını beklemeden emeklimize behemehal bir zam verilmesini, maaş artışlarının yapılmasını arzu ediyoruz” dedi.

Vatandaşın fahiş fiyatlarla ilgili şikâyetleri olduğunu, fahiş fiyat uygulayanların ise suç işlediğini söyleyen  Destici, “Dalında beş liraya alınan ya da toptancının beş liraya aldığı bir elma, eğer markette elli liraya satılıyorsa satanın büyük bir günahı vardır. Elbette vatandaş bunu sormakla da haklıdır. Halkın içindeyiz. Üreticisiyle satıcısıyla ve alıcısıyla beraberiz. Dolayısıyla bunları biz de yaşıyoruz, maalesef bu konularda bir mesafe alınabilmiş değil” dedi.

“Burada büyük bir düzensizlik var. Bunun mutlaka önüne geçilmeli ve piyasadaki artışlara dur denilmelidir”  diyen Destici, “Ocak ayını beklemeden emeklimize behemehal bir zam verilmesini, maaş artışlarının yapılmasını arzu ediyoruz” dedi.

Yaklaşan yerel seçimler için Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde kendi adı, amblemi ve adaylarıyla seçime girmeye hazır olduklarını belirten Destici, büyükşehirlerde ittifak yapmak gibi bir durum oluşursa parti kurullarınca değerlendirebileceklerini söyledi.

Destici ‘yerel seçim’ elini açtı: Tüm Türkiye’de kendi adayımızla girmeye hazırız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!