featured

Devletin genel müdürü Menzil reklamı yapıyor! ‘Gavs’ imzalı söz paylaştı

service

İçişleri Bakanlığı Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, sosyal medyada Menzil şeyhinin sözünü paylaştı.

İçişleri Bakanlığı Nüfus Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, Twitter hesabından Menzil şeyhinin imzasıyla söz paylaştı.

Helâl kazanmak, Başlı başına bir ibadettir..” diye paylaşımda bulunan Aygöl’ün paylaşımının altında “Gavs-i Sânî (k.s)” imzası attı. “Gavs-i Sani” (İkinci Gavs) ifadesinin Adıyaman’da bulunan Menzil “şeyh”i Abdulbaki Erol için kullanıldığı biliniyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Devletin genel müdürü Menzil reklamı yapıyor! ‘Gavs’ imzalı söz paylaştı

You have to agree to the comment policy.

0 Yorum

 1. 1 sene önce

  Geldiği mevkiye borçlu olduğunu düşündüğü kişilere minnet borcu ödüyor değişen birşey yok gitti feto geldi menzi

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Menzil bize ihanet etmesin diye her gece dua mi edecegiz simdi..? Kac kisidir bunlar, nerelerdedir, ne isleri var devletin icinde,? Niye boyle bir azinlik tum vatandaslarda korku ve panik yaratiyor? Ne gereksizlik..Yanlis isler bunlar..Soylenilen soz dogru olsa bile yeri ve zamani yanlistir…Yer ve zaman yanlissa soylenilen soze de haksizlik edilmis olur ve o sozun degerini yitirmesine sebep olur..Tarikatlar nicin devlette gorev almak isterler? Once bu soru cevaplanmali..Gerisi kolay..Devletimiz kimseye teslim edilmemeli..Herkes karisik olmali ki hiyerarsi devam edebilsin.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  10 dolarlık aşıyı 60 dolara millete satmak ne kadar helalse artık? Recep Akdağ vardı o da domuz gribi aşısı pazarlıyordu…

  Cevapla