Dönerci kaymakamın yeri değişti

Artvin'in Yusufeli ilçesinde, restoranda yediği döner ve tatlıyı beğenmeyip hesap ödemeden işletmeden ayrılan Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, Erzurum'da Karaçoban Kaymakamlığına atandı.

featured

Artvin’in Yusufeli ilçesinde, 6 Kasım’da yanındaki 2 misafiriyle restorana giden, restoranda yediği döner ve tatlıyı beğenmeyip hesap ödemeden işletmeden ayrılan Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, Erzurum ili Karaçoban Kaymakamlığına atandı.

NE OLMUŞTU?

Artvin’in Yusufeli ilçesinde, 6 Kasım’da yanındaki 2 misafiriyle restorana giden Yusufeli Kaymakamı Hacı Kerim Meral, garsona döner, ardından da sütlaç siparişi vermişti. Misafirleriyle birlikte dönerleri, ardından da tatlı yiyerek çay içen Kaymakam Meral, kasaya yönelmişti. Kasada duran işletme sahibi Ferhat Kodat’a döner ve tatlıyı beğenmediğini söyleyen Kaymakam Meral, hesap ödemeden restorandan ayrılmıştı.

Kaymakam Meral’in hesap ödemeden restorandan ayrıldığı anlar, güvenlik kameralarına yansımış ve sosyal medyada tepki çekmişti. İşletme sahibi Ferhat Kodat, yaşananlarla ilgili “Kısa süre önce yeni ilçemize taşındık. Zaten zor bir süreç geçiriyoruz. Kaymakamımızın davranışı bizi üzmüştür. Hesabı ödemesin, canı sağolsun, fakat müşterilerimizin yanında bizi rencide etmesi beni ve çalışan arkadaşlarımızı üzmüştür.” demişti.

İçişleri Bakanlığı, sosyal medyadan yapılan tepki paylaşımları üzerine harekete geçerek soruşturma başlatmıştı. 10 Haber’den Ersin Eroğlu’na konuyla ilgili açıklama yapan Kaymakam Meral önce “Olay tamamen çarpıtma, kumpas kurmuşlar” demişti, sonra da “Korumalarımı gönderip hesabı ödeyecektim” diye konuşmuştu.

Dönerci kaymakamın yeri değişti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. Siz gazeteciler yokmusunuz cazip haber uğruna insanların hayatıni altüst etmeyi iyi bilirsiniz.meseleleri çok farklı yansitabiliyorsunuz.isin doğrusu arada kaynayıp gidiyor.

    • Gazetecilere suçlamak yerine Kaymakam’ı suçlamaya da biraz maçanız yese keşke…

    • Ne diyorsun sen hacı..Ne biliyorsundur konuşuyorsun.. Yusufeli esnafı mert ve naiftir..Kaymakamın yaptığı ise makamina yakışmayan çiğ bir davranıştı vessela

  2. hayret akp? hangi dağda kurt öldü?

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!