'Ece Üner' istifalarına ilişkin ilk açıklama!

Ece Üner’in sunduğu ‘Ece Üner ile Susma’ adlı programda görev yapan 7 gazeteci, olayların çarpıtıldığını söyleyerek istifa etmişti. Konuya ilişkin açıklama geldi.

'Ece Üner' istifalarına  ilişkin ilk açıklama!

Haber programı formatının dışında bir programla ekranlara gelen Ece Üner’in ‘Ece Üner ile Susma’ adlı programında istifalar peş peşe geldi.

7 gazetecinin, olayların reyting uğruna manipüle edildiğini öne sürerek program ekibinden istifa ettiği iddiası gündeme gelirken, konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Ece Üner bugünkü programda iddialara değinmezken, Bloom Medya ise haberle ilgili açıklama yaptı.

 Açıklamada şöyle denildi:

 “Bloom Medya olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Ece Üner ile susma Programı hakkında dün bazı haber mecralarında yayınlanan asılsız iddialardan büyük hoşnutsuzluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Programda yer alan konular, içeriğimiz gereği katılan kişilerin kendi iddialarını ve yaşadıklarını yansıtmaktadır. Programımızda hiçbir şekilde manipülasyona yer verilmemektedir. Bu durum zaten gerçek kişi ve olayların yer aldığı programımızın içeriğine ters düşmektedir. Yapılan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını önemle belirtmek isteriz”

(Medyaradar)