Eczanesinin dezenfekte edilmesini isteyen eczacıya belediyeden öldükten sonra yanıt geldi

featured
service

Bugün hayatını kaybettiği açıklanan eczacı İsmail Durmuş’un 24 gün önce Sancaktepe Belediyesi’nden eczanesinin dezenfekte edilmesi için yardım talebinde bulunduğu görüldü. Belediyenin cevabı öldükten sonra geldi.

İstanbul’da yaşayan 38 yaşındaki eczacı İsmail Durmuş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybetti.
İstanbul Eczacı Odası, 38 yaşındaki meslektaşları İsmail Durmuş’un yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Durmuş’un cenazesinin memleketi Kayseri’de toprağa verileceği bildirildi.

İstanbul Eczacı Odası’nın açıklamasında şunlar kaydedildi:

“Genç meslektaşımız Ecz. İsmail Durmuş’u (Canan Eczanesi / Sancaktepe) Kovid-19 nedeniyle kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Meslektaşımız, Kayseri’de toprağa verilecektir. Meslektaşımıza Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve tüm eczacılık camiasına başsağlığı dileriz.”

Durumu ağırlaşan Durmuş’a iyileşmiş bir korona virüs hastasından plazma arandığı ancak bulunamadığı için genç eczacının hayatını kaybettiği bildirilirken, Durmuş’un herhangi bir kronik hastalığa sahip olmadığı belirtildi.

SANCAKTEPE BELEDİYESİ ÖLDÜKTEN SONRA YANIT VERDİ

Diğer yandan İsmail Durmuş’un ölümünün ardından acı bir gerçek ortaya çıktı.

Durmuş’un 24 gün önce 18 Mart tarihinde Sancaktepe Belediyesi’nden eczanesinin dezenfekte edilmesi için yardım talebinde bulunduğu görüldü.

Belediyeden ise Durmuş’a, bugün vefat ettikten sonra yanıt verdi.

 

Eczanesinin dezenfekte edilmesini isteyen eczacıya belediyeden öldükten sonra yanıt geldi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!