EDHO ekranlara geri dönüyor! Başrol Oktay Kaynarca değil

featured
service

atv ekranlarında yayınlanırken dizinin yapımcısı ile kanal arasındaki anlaşmazlık nedeniyle sürpriz bir şekilde sona eren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başrol ve kanal değiştirerek yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Yeni yayın döneminde sürpriz bir şekilde yayından kaldırılan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümleri ekrana gelecek mi sorusunun cevabı belli oldu. Kendisine has bir izleyici kitlesine sahip olan EDHO, dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz ve yayıncı kanal atv arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle sona ermişti. Oktay Kaynarca’nın Hızır rolüyle izleyici karşısına çıktığı dizinin yeni yayın mecrası dijital platform Blu TV oldu.

SON BÖLÜM FİLM OLACAK

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz BluTV’de film olarak yayınlanacak ve telif hakları dolayısıyla ismi değişecek. Son bölümünün montajlayarak film haline getirilecek filmin adı ise ‘Son Efsane’ olacak. 

OKTAY KAYNARCA PROJEDE YER ALMAYACAK

Yapımın dizi versiyonu şubat ayında çekilecek ve başrolde İlyas Çakırbeyli’yi canlandıran Ozan Akbaba olacak. Dizinin Hızır’ı Oktay Kaynarca hapiste, atv’nin “Okul Yolunda” dizisiyle anlaşan Yunus Emre Yıldırımer de yurt dışında sürgünde gösterileceği için dizide yer almayacak.

EDHO ekranlara geri dönüyor! Başrol Oktay Kaynarca değil

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!