Ekonomi Bakanı gibi konuştu

Berat Albayrak'ın istifasının konuşulduğu sırada 'ekonomi' mesajları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'tan geldi. Varank, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kararlı, sonuç odaklı ve istikrara odaklanan ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek" dedi

Ekonomi Bakanı gibi konuştu

VERYANSIN TV

Ekonomi ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifası sonrası gözler Beştepe'de istifanın kabul edilip edilmeyeceğine çevrilirken, "ekonomi" mesajları Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan geldi. 

Sonuç odaklı ekonomi politikalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Türkiye'nin güvenli liman olduğunu tüm dünyaya bir kez daha kanıtlayacağız" dedi.

SAHA EXPO açılış programına katılan Varank, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kararlı, sonuç odaklı ve istikrara odaklanan ekonomi politikalarımız hız kesmeden devam edecek. Yatırım ortamını daha güçlü hale getirmek için kamu ve özel sektördeki paydaşlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. YOİKK ile öngörülebilirliği daha da artıracak, Türkiye'nin güvenli liman olduğunu tüm dünyaya bir kez daha kanıtlayacağız." ifadelerini kullandı.