Erdoğan-Mansur Yavaş görüşmesine saatler kala Ankara kulisleri bu haberi konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mansur Yavaş'la bugün görüşeceği duyuruldu. Veryansın Tv, bu görüşmeyi ve bir kaç gün önce Yavaş'ın AKP'lilerle yaptığı sır görüşmeyi okurlarına duyurmuştu. O sır görüşmenin fotoğraflarının Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da iletildiği ortaya çıkmıştı.

Erdoğan-Mansur Yavaş görüşmesine saatler kala Ankara kulisleri bu haberi konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bugün bir araya gelecek.

Erdoğan'ın bugünkü programda Cezayir Dışişleri Bakanı Sabri Bukadum ile görüşmesinin ardından Yavaş ile görüşeceği açıklandı. Erdoğan'ın, Yavaş'ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 13:30'da kabul edeceği belirtildi. Yavaş'ın da görüşmenin ardından açıklama yapacağı öğrenildi.

Aslında bu görüşme Veryansın Tv okurları için sürpriz değil. Hatta bu görüşme öncesi Ankara'da yapılan ilginç bir toplantının ayrıntıları sayfalarımızda yer almıştı.

Veryansın Tv yazarı Erdem Atay, dün yayınlanan "Ankara'da sır görüşme... Erdoğan’ın masasına konulan Mansur Yavaş fotoğrafı" başlıklı yazısında Erdoğan-Yavaş görüşmesinden bir kaç gün önce, AKP Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, eski Ankara Büyükşehir Başkanlığı Meclisi Grup Başkanvekili Mümin Altunışık ve Mansur Yavaş'ın bir araya geldiğini duyurmuştu.

Bu görüşme Netvizyon Mediapark İletişim Ticaret A.Ş.’nin binasında yapılmıştı. Bu şirketin sahibi ise AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Türkiye Verimlilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Kömürcü.

Daha ilginç olan ise Yavaş binaya girerken, eski AKP İl Başkan Yardımcısı ve Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Ağcabağ tarafından fotoğraflandığı ve bu fotoğrafların Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da gönderildiği bilgisiydi.

Ankara kulislerinde gündem olanın yazının tamamı için tıklayınız...