Erdoğan valiyi böyle fırçaladı

Bilecik'te açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Söğüt'teki bozuk yol ile ilgili Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya'yı "Şu anda bozuk olan, sıkıntılı yer neresi Vali Bey? Sen bana başka şeyler anlatıyorsun" diyerek fırçaladı.

featured

Bilecik’te Gübretaş Maden Yatırımları A.Ş Söğüt Altın Madeni Tesis Açılışı ve İlk Altın Dökümü Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Söğüt’teki bozuk yol ile ilgili Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya’yı azarladı.

Kızılkaya’ya “Ben sana Söğüt-Bozüyük arasını sormuyorum. Şu anda bozuk olan, sıkıntılı yer neresi Vali Bey?” diye soran Erdoğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na bozuk yolun yapılması için talimat verdi.

O anlar kameralara böyle yansıdı:

Erdoğan valiyi böyle fırçaladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. dostlar işte görsün.

  2. Yıllardır putinin kullandığı taktikler halkın önünde bürokrat aşağılayıp otoritesini millete kanıtlama ve güç gösterme güce tapan seçmeni geri kazanma çabası

  3. 27 Ocak 2023, 18:40

    Keşke geçen gün gümrük müdürünün yaptığı gibi tokat atsaymış. AKP valisine mi acıyacağız? Yirmi yılın sonunda, en alttaki odacısından en üstteki genel müdürüne kadar bu düzenin çarklarını çeviren kim varsa, hem bu düzenin ortağıdır, hem de bu muameleye lâyıktır.

  4. Kula kul olmanin neticesi. Cumhuriyet size cok, beter olun.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!