Erdoğan’ın başdanışmanından İmamoğlu’na: Kibir abidesi cüce, kıt beyinli…

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik “Kibir abidesi cüce, kıt beyinli” ifadelerini kullandı.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sözcü TV’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. İmamoğlu’nun programda TOKİ Başkanı’na yönelik eleştirileri sonrasında program sunucusu tarafından TOKİ Başkanı’na programa bağlanma çağrısında bulunuldu.

İmamoğlu ise program sunucusuna tepki göstererek “Kusura bakmayın TOKİ Başkanı sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama TOKİ Başkanı bir gün isterse KİPTAŞ Genel Başkanıyla oturur konuşur. Sanem Hanım kusura bakmayın ikidir tekrar ediyorsunuz yarın öbür gün İstanbul Belediye başkanı ya da adayıyla konuşacak olan kişi o değildir. Sizin üzerinizden prim yapmaya çalışıyordur. Yarın öbür gün bir yerden yanıt verir. Bence yanlış bir anons yaptınız” dedi.

‘KİBİR ABİDESİ CÜCE’

Ekrem İmamoğlu’nun sözleri hükümet kanadında tepki seslerinin yükselmesine neden oldu. O tepkiyi gösterenlerden biri de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi olan Oktay Saral oldu.

Saral sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ekrem İmamoğlu’na “Sen,TOKİ Başkanının ne muhatabı olabilirsin ne de tırnağı…Kibir abidesi cüce,kıt beyinli,Trabzon’un yüz karası müptezel!” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın başdanışmanından İmamoğlu’na: Kibir abidesi cüce, kıt beyinli…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. az kaldi, asrin liderimizin mutedeyyin ulkesinde yakinda bunlar birbirlerine ulu orta yerde ana avrat kufretmeye baslayacaklar. Kendi ikili gorusmelerinde yaptiklarindan suphe etmiyorum. 90larin Turkiyesinde Kemal Sunal’in esek oglu esek demesi ayiplanirdi. Tayyip geldi memlekete ahlak, din iman geldi.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!