Erman Toroğlu: Galatasaray 2-0 önde başlıyor

Erman Toroğlu, Galatasaray - Gaziantep FK maçını yorumladı ve sarı-kırmızılıların kadrosunun şu anda çok güçlü olduğunu söyledi.

Erman Toroğlu: Galatasaray 2-0 önde başlıyor

Eski Hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray-Gaziantep Fk maçını değerlendirdi.

Erman Toroğlu'nun sözleri şöyle:

"Beşiktaş'ın santrforu kim? Larin. Fenerbahçe'nin kim? Frey. Trabzonspor'da Sörloth gidiyor zaten. Galatasaray'ın forveti kim? Falcao ve Diagne. 2-0 önde başlıyor zaten Galatasaray."

"Arda için köprüden önce son çıkış. Galatasaray takımında herkes top yapıyor, ayağına topu verdiğin zaman topu 4 metre ileride stop edecek oyuncu yok. Orta saha ve ilerideki oyuncular topu ayağına yapıştırıyor." 

'BAŞIMA TORBA GEÇİREBİLİRİM'

Dün 10 tane yere telefon ettim. Türkiye'de bir türlü bir şeyleri halledemiyoruz. MHK biz ne kadar kalırız diye konuşurken, 2 saat sonra istifa etti. Herkes bir şeyler diyor, ben daha açık konuşacağım. Kamuoyu bilmiyor. Neden diye soracağım, belki de tesadüf ama bu kadar tesadüf olmaz. Geçen sene kapatırken, 'Maskeli balo' diye maskeyi yüzüme kapattım. Bu sene başıma torba geçirebilirim. 

'MAÇLAR ŞİFRESİZ OLSUN'

"Burası nedir ağabey ya! Zaten seyirci yok. Maç seyredeceğim 10 yere telefon açtım, birinde buldum, yoksa seyredemeyecektim. Cihaz almıyorlar. Çok kötü yerlere gidiyor, çoluk çocuk seyretsin bu maçları. Bu maçları açık kanallara vermelisiniz, insanlar evde izlesin."

'RAKİP KONU MANKENİ'

"Galatasaray istediği gibi oynuyor, rakip takım sahada konu mankeni. Galatasaraylı topçular oynarken, kukula dikilmiş gibi oyuncular. 11 kutu koysan, Gaziantep'teki oyunculardan daha tehlikeli olabilir, çarpabilir Galatasaray oyuncuları. Galatasaray'da 80 metrede kafa kafaya oynamaya kalkarsan bu hale düşersin."

"Türkiye'deki standartlara göre Galatasaray'ın kadrosu iyi. Fenerbahçe'nin, Beşiktaş'ın, Trabzonspor'un santrforu yok. Galatasaray'ın biri dünya çapında, biri de orta çapta 2 santrforu var."

'BELHANDA'YA BU PARAYI KİM VERSİN

"Galatasaray'ın yedek kulübesinde birini çıkarıp, birini alsa çok fark etmeyecek 5-6 oyuncusu var. Belhanda niye gitsin, o paraları kim versin."