Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar’ın hedef aldığı Melis Sezen’den mesaj

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar'ın kıyafeti üzerinden hedef aldığı Melis Sezen, "Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz" dedi.

featured
service

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar’ın kıyafeti üzerinden hedef aldığı oyuncu Melis Sezen, söz konusu kıyafetle fotoğrafını paylaşarak “Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz” dedi.

Eski MHP Mileltvekili Ahmet Çakar, oyuncu Melis Sezen’i Altın Kelebek Ödülleri töreninde giydiği kıyafet üzerinden hedef gösterek, kıyafetin ‘kanunen suç’ olduğunu savunmuştu.

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar’ın hedef aldığı Melis Sezen’den mesaj

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. Afferim kızım.Biz senin ne giydiğini görmemiştik bile.Sen boşver hasta ruhlu sapkın yoksun eksik kişiliklileri.Dün de kadından korkuyorlardı bugün de.

 2. 2 hafta önce

  Kadınların muhteşem işler başarmasını elbette isteriz. Daha doğrusu kadın erkek diye ayırmadan Türk Milletinin her ferdinin muhteşem işler başarmasını arzu ederiz. Ancak Büyük Atatürk’ün Keriman Halis Ece’nin dünya güzeli seçilmesi vesilesi ile yaptığı konuşmanın son paragrafını da hatırlatmanın faydalı olacağını düşünüyorum: “Fakat Türk gençlerine bu münasebetle şunu da tahattür ettirmeyi (hatırlatmayı) lüzumlu görürüm: Münferit olduğumuz (iftihar ettiğimiz) tabii güzelliğinizi fenni tarzda muhafaza etmesini biliniz ve bu yolda uyanık bir tekamülün (olgunlaşmanın) mütemadi tahakkukunu (gerçekleşmesini / yerine gelmesini) ihmal etmeyiniz. Bununla beraber asıl uğraşmaya mecbur olduğunuz şey analarınızın ve atalarınızın oldukları gibi yüksek kültürde, yüksek fazilette birinciliği tutmaktır.” demiştir.”. Başka söze gerek var mı?

  • 2 hafta önce

   Bir kere de bu millet sizi birinin fikrini, sanatını eleştirirken görsün yahu. Bitmedi insanları kılığıyla, sakalıyla, dekoltesiyle, eteğinin boyuyla anlamaya çalışma gayretiniz.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!