Paylaşımına montaj yapılan Ezgi Mola'dan sert sözler

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola kendiymiş gibi sahte hesapla yazılan 'reisin yanındayız' mesajına çıldırdı!

Paylaşımına montaj yapılan Ezgi Mola'dan sert sözler

Ünlü isimlerin paylaştığı Global Call Help Turkey paylaşımları için tartışma sürüyor! Sosyal medyada bazı hesaplar Ezgi Mola, Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Tarkan gibi ünlü isimlerin hesap süsü vererek "Devletimi aciz göstermeyeceğim" paylaşımlarında bulundu.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karkaterini canlandıran oyuncu Ezgi Mola birçok sosyal medya kullanıcısı gibi sosyal medya hesabından "Global Call" "Help Turkey" postlarını paylaşarak dünyadan yardım istemişti.

Türkiye'de hayvanlar canlı canlı yayıyor, ağaçlarımız yanıyor, alevler şehir merkezlerine ulaştı ancak müdahalaleler hala yetersiz. Ülke adeta yanıyor!

Bazı troll hesaplar ünlü isimler adına sahte görsellerle "Etiketlere ilk gün bende destek vermiştim ancak büyük oyunun parçası olduğumu anladım Reisimizin yanındayız" diye paylaşımlarda bulundu.

Kendi hesabını kullanılarak yapılan bir fotomontajı paylaşan Mola, sert bir üslupla yapılana tepki gösterdi.

Ezgi Mola "Bunu yapan geri zekalı : buna harcayacağın zamanı ülkenin yanan toprağını korumaya harcasan vatana millete daha hayırlı evlat olursun geri zekalıııııııı!! Havadan yardım talebi duyur, insanlara ihtiyac listeleri yolla bi işe yara bunu yapacağına be! S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda" diye yazdı.

BELEDİYE BAŞKANINA DA TEPKİ

 AKP'li Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, yangın bölgesinde rvleri kullanılamaz hale gelen yurttaşlar için TOKİ tarafından 20 yıl ödemeli konutlar yapılacağını söyleyip "Evleri çok eski evi olan vatandaşlar keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler” demesine de Mola'dan tepki gelmişti.

Mola, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Kadının evi yanıyor! Ona kendi evini de 20 yıl uygun faiz oranı diye veriyor! Peki buna ne demeli? Devletin bunu zaten para almadan yapması görevi bu değil midir?" ifadelerini kullandı.