Fatih Altaylı’dan Cemile Taşdemir’e: Şerefsizlik yapma

featured

Habertürk yazarı Fatih Altaylı ve gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesaplarından Cemile Taşdemir’in yaptığı bir paylaşıma sert tepki gösterdiler…

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Sezgin Baran Korkmaz ve gazeteciler arasındaki iddialar sonrasında, Twitter paylaşımında ismini veren eski AKP Denizli İl Yönetim Kurulu üyesi Cemile Taşdemir’e sert sözlerle tepki gösterdi.

Altaylı, Taşdemir’in “Uğur Dündar, Fatih Altaylı, Sevilay Yılman ve daha nicelerinin suskunluğu asaletlerinden değilmiş onu öğrenmiş olduk” ifadeleriyle yaptığı paylaşımda kendi isminin geçmesi üzerine sert sözlerle yanıt verdi.

Altaylı, “Yaratık benim bu rezillikle ne alakam var. Şerefsizlik yapma. Utanmaz olma. Ben senin etrafında toplanan alçak hırsızlardan değilim. Adımı kirli ağzınıza almayın” ifadelerini kullandı. 

Altaylı’nın Taşdemir’e cevap verdiği sözler sosyal medyada gündem oldu.

Twitter hesabından paylaşım yapan Uğur Dündar ise şunları söyledi:
“Cemile Taşdemir, haddini bil! Sen ve çevrendekiler hep birlikte akçeli çamur atmaya kalksanız, bana zerresi yapışmaz ama, o çamurlar döner alayınızı çamur insan yapar!.. Zaten çoktan yapmış bile!..”

Fatih Altaylı’dan Cemile Taşdemir’e: Şerefsizlik yapma

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 1 sene önce

  Altaylı, Özdil, Dündar vesair kelli felli gazeteci bozuntuları mevcut zenginliklerinin babadan dededen geldiğini ıspatlamalılar. Yoksa onlardan çok daha eğitimli, karakterli ve objektif iş yapan onca gazeteci maaş falan alamazken ve sürünürken onların böyle villa ve lüks araba sahibi olmasını, en havalı yerlerde yemekler yemelerini ve yurtdışı gezilerini birilerinin hoparlörü olmaktan başka hiçbir şey açıklayamaz.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  nerde bu feministler bir kadına saldırı var

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Feministler mi:onların işi var şimdi.

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Tüm insan olmuyan akittv yobazları veryansıntv’de yorum yazmaya başlamış

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Veryansın kadına hakaret sizin yayın politikamız mı?

  Kadın bu tweetlere cevaben hodri meydan gelin herkes servetini açıklasın diyor. Bu çooook muhteremler helalinden kazanmış er meydanında görelim

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!