Fatih Altaylı’dan ‘Hayat Eve Sığar’ paylaşımı yapan ünlülere: Öyle eve babam da sığar

featured

Gazeteci Fatih Altaylı, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında başlatılan ‘Hayat eve sığar’ kampanyasına destek amacıyla sosyal medyadan fotoğraf paylaşan ünlülere tepki gösterdi. Altaylı, ‘3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare, karım var çocuğum var iki tane hizmetçim var, hayat tabi eve sığar! Öyle eve babam da sığar’ ifadelerini kullandı. 

Fatih Altaylı, Habertürk’te yayınlanan Teke Tek programında, sosyal medyadan kampanyaya destek amacıyla fotoğraf paylaşan ünlülere tepki gösterdi.

Altaylı, yaptığı konuşmasında, “Bir takım ünlüler fotoğraflar yayınlıyorlar ve ‘Hayat Eve Sığar’ diyorlar. 2 konser veriyorum 500 bin TL indiriyorum. 3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare, karım var çocuğum var 2 tane hizmetçim var hayat eve sığar! Öyle eve babam da sığar. Ama 55 metrekare evde 6 kişi yaşıyorsan hayat eve daha zor sığıyor” ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı’dan ‘Hayat Eve Sığar’ paylaşımı yapan ünlülere: Öyle eve babam da sığar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 sene önce

    Gayet hakli soylemis kendisi de ayni gruba girse de…Elinde kizarmis kuzu buduyla kuru ekmek yiyin neyinize yetmiyor diyen agalari andirmistir…

    Cevapla
  2. 3 sene önce

    Acaba Altayli’nin oturduğu ev elestirdiklerinden daha mı küçük

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!