Fatih Portakal Fox TV'den ayrıldı mı?

Bir süredir ayrılacağı iddia edilen Fatih Portakal, Fox TV'den ayrıldığı iddia edildi. Hafta içi her gün saat 19:00'da izleyicilerin karşısına çıkan Portakal'ın bir daha haber sunmayı düşünmediği belirtildi.

Fatih Portakal Fox TV'den ayrıldı mı?
Fatih Portakal Fox TV'den ayrıldı mı?

Haber Global'in iddiasına göre Fox TV'de, Fatih Portakal devri bitti. Portakal'ın Fox Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e kararını iletti ve bir daha haber sunmayacağını söyledi. Ayrılığın iki tarafın anlaşmasıyla gerçekleştiği belirtildi.

Fatih Portakal'ın en son sosyal medya paylaşımında sakallı hali dikkat çekti. Portakal paylaşımında "Kesilmeyen rüzgar eşliğinde 'Pazar keyfi'..." notuyla eşi Armağan Portakal ile bir anını paylaştı.

UĞUROĞLU: İNANMAYIN

Yeniçağ gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, iddiaların gerçek dışı olduğunu ve Portakal'ın FOX TV'den kesinlikle ayrılmadığını söyledi. Uğuroğlu, söz konusu paylaşımında şu ifadeleri kullandı: 

İnanmayın. Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrıldığına ilişkin haberler var... FOX TV Yönetim Kurulu Başkanı Engin Güner ile konuştum... Kesinlikle yanlış haber Fatih Portakal FOX TV'de izin bitişi görevine devam edecek...