Fatih Portakal'dan eski kanalına sert eleştiri!

Fatih Portakal eski çalıştığı kanalı olan FOX TV’yi sert bir dille eleştirdi. Canlı yayında açılan cinsel içerikli video ile gündeme gelen Fulya ile Umudum Olsun programı için, 'Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler' dedi.

Fatih Portakal'dan eski kanalına sert eleştiri!

Gazeteci Fatih Portakal, eski çalıştığı kanalında yayınlanan Fulya ile Umudum Olsun programını sert bir dille eleştirdi.

Programda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. İzlediği cinsel içerikli bir videoda eşini gördüğünü iddia eden Celal Bilgin isimli genç, programa başvurarak çocuğunun DNA testinin yapılmasını talep etti. Söz konusu yayın sosyal medyada da gündem oldu. Celal Bilin isimli şahıs cinsel içerikli videoyu canlı yayında açtı.

Portakal, kişisel sosyal medya hesabından söz konusu yayını eleştiren bir paylaşım yaptı. Portakal'ın paylaşımında, "Bu ve benzerlerine program denmemeli. Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler. Böyle içeriklere izin verenlerde kabahat. "Halk bunu izliyor, istiyor" demekse ilkesizlik." ifadelerini kullandı.

İlgili haber: Cinsel içerikli videoda karısını görüp görüntüleri canlı yayında izletti!