Fatih Tezcan bu kez de Cem Kılıç’ı tehdit etti: Umarım bir yerde görürüm de…

Hakkında soruşturma başlatılan Fatih Tezcan tehditlerine bir yenisini ekledi. Tezcan, sosyal medya hesabından İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç'a 'Umarım bir yerde görürüm de sana Müslüman bir Türk’e bu hakareti etmenin sonucunu öğretirim' şeklinde seslendi.

Fatih Tezcan bu kez de Cem Kılıç’ı tehdit etti: Umarım bir yerde görürüm de…

Fatih Tezcan insanları tehditte geri adım atmıyor. Bu sefer de ilahiyatçı yazar Cemil Kılıç’ı hedef alan Tezcan, Twitter hesabından şu mesajı yayınladı:

“Seni yine canlı yayına çağırıyorum Neo-Münafık Cemil Kılıç. Ama bu kez Emevi’den kotarma ideolojini değil, bana ‘Türk ve İslâm düşmanı’ diye yazan ellerini çürütmek için… Umarım bir yerde görürüm de sana Müslüman bir Türk’e bu hakareti etmenin sonucunu öğretirim.”

SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fatih Tezcan hakkında, yayınladığı bir videoda “Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?” sözleri nedeniyle ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik” ve “halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit'” suçlarından soruşturma başlatmıştı.