Fatih Tezcan: Sokağa çıkarsak karınızı, çocuğunuzu nasıl koruyacaksınız?

featured
service

Küfür ve kışkırtmalarıyla meşhur Fatih Tezcan ‘darbe’ iddiaları üzerinden oluşturulmaya çalışılan kutuplaşmaya katkı vererek Sevda Noyan’ı aratmadı.

Fatih Tezcan, son günlerde gündeme gelen darbe tartışmalarının ardından, “Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?” dedi.

Atatürk’e hakaretten de yargılanan Tezcan, YouToube kanalında paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Tayyip Erdoğan’ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede” dedi.

Tezcan’ın ifadeleri şöyle:

“Tayyip Erdoğan’ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede.

Erdoğan’a öyle bir şey yaparsanız, tırnağı kanarsa eğer bu ülkede başınızın neler geleceğinden haberiniz var mı? Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin? Tayyip Erdoğan’a darbe idam vs. olursa zulalardan, listelerden, yaşanacaklarından haberiniz var mı? Yiyorsa çıksanıza. Tayyip Erdoğan orada. Alsanıza onu niye yapmıyorsunuz hadi… Devlet Bahçeli de orada. Cumhur İttifakı değil mi bu? Yer mi gözünüz FETÖ’nün PKK’nın kimse artık ağa babası feriştahı yer mi o zaman? Ailenizi kendinisin nasıl koruyacaksınız? Bir intikam faslı başlar ki bu ülkenin vatanseverlerini yiğitlerini durduramazsınız. Tayyip Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede.”

FETO’YU DİNLEMEKTEN BEYNİ YANMIŞ

Geçmişte Fetullah Gülen’e övgüler düzen Tezcan, “Gülen’i günde 20 saat dinlerdim” demişti.

Fatih Tezcan: Sokağa çıkarsak karınızı, çocuğunuzu nasıl koruyacaksınız?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. Fatih Tezcan, asıl seni kim koruyacak bu iktidar gittiğinde?

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Biktik bu tiyatral oyunlardan tvitlerden. Isimizi gucumuzu birakip bu farelerle mi ugrasacagiz? Haber olup durmasi zamaninda muslum gunduzle fadime sahin tiyatrosunu hatirlatiyor..Gazeteci ordusuyla basilan pislikler.Ama planliymis meger..Sanki hersey planli gibi geliyor bana, bu herifin baglantilari acilen cozulmeli..Fetocu oldugu belli de, kimin adina calisiyor, niye devamli haber olup on saniyede lagim kokulu tvitleri bize kadar ulasiyor..Ortada milyarlarca tvit varken neden bunun ki gundem oluyor..Var birsey ama, bakalim ne cikacak.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Bu adamı tasdik edecek halimiz yok. Kendi halinde sosyal medyada hezeyanlarına devam ediyor. Elbette kanunen gereken yapılmalı. Peki ya Ayşenur Arslan’ın “AK Parti’ye karşı silahlı ya da silahsız mücadele etmeliyiz.” lafı. Bu kadın bu lafını sosyal medyada değil kurumsal bir kanalda gazeteci kimliğiyle ediyor. Hangisi daha vahim. Sosyal medyada kurumsal bir kimlik yok, ama tv kanalında var. Diğer yandan veryansintv den de bu iki konuyu yan yana ve aynı süreyle haber yapmalarını beklerdim.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!