Firari FETÖ’cüye tokat gibi yanıt

FETÖ militanı Adem Yavuz Arslan, sosyal medyada terör örgütünü savunmaya devam ediyor. FETÖ'cünün iftiralarına yanıt Mustafa Önsel'den geldi.

Firari FETÖ’cüye tokat gibi yanıt

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) kumpaslarının medya ayağında yer alan sözde gazeteci Adem Yavuz Arslan dönemin en etkili isimlerindendi. Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk, Zirve vb. tüm kumpas davalarında örgütün ekran yüzü olmuştu. 17-25 aralık operasyonları öncesi FETÖ’nün karargahı haline gelen Emniyet İstihbarat Dairesi’nden FETÖ militanları alınınca üstü örtülü tehditler savurmuş, 17-25 Aralık operasyonlarından birkaç ay sonrasında ABD’ye kaçmıştı. Arslan, karalama ve iftira yöntemlerine ajanlık yaptığı ABD’den devam etmekte.

FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan yine twitter üzerinden algı yönetimine soyundu. Arslan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla hükümet karşıtlığı üzerinden “FETÖ” ifadesini kullananları hedef aldı. Arslan “FETÖ’nün” AKP tarafından uydurulan bir kavram olduğunu iddia ederek, bu ifadeyi kullananlara Erdoğan destekçisi dedi.

FETÖ militanına yanıt gecikmedi. Adem Yavuz Arslan’ın bu iftirasına, 15 Temmuz öncesi “Ağacın Kurdu” isimli kitabıyla FETÖ’nün TSK yapılanmasını kamuoyuna anlatan bu yüzden çeşitli iftira, tehdit ve saldırılara maruz kalan Balyoz davası mağduru E. Albay Mustafa Önsel’den sert bir cevap geldi.

İşte o paylaşım:

Önsel’in yanıtına cevap veren Arslan, FETÖ kumpaslarından Türk Silahlı Kuvvetleri’ni sorumlu tutarak “TSK mensuplarının rolünü istediğin tv de canlı konuşalım. 15 Temmuz öncesi AKP ye sunulan fişleme listelerinde senin rolünü de tabi. Var mısın ?” dedi. Firari FETÖ’cüye hodri meydan diyen Önsel, FETÖ’cülerin daha hesap vermediğini, hayatlarının iftira ve inkar olduğunu belirtti.

FETÖ’cü Arslan’ın “tv’de konuşalım” çağrısına bir yanıt da Şevket Apuhan’dan geldi. Apuhan Arslan’a “Biletini de alırız, TV’de ayarlarız” deyince firari FETÖ’cü pasaportu olmadığı gerekçesine sığındı. Apuhan’ın Kaşif Kozinoğlu’nu hatırlatması üzerine sesi kesildi.