FETÖ sanığının cebinde bulunmuştu… O nottan Armagedon çıktı!

FETÖ sanığı eski Binbaşı F.S’nin cezaevinden çıkarken üzerinde bulunan ve ‘İçerideki grup çıkıp yönetimi ele alacak’ yazılı notla ilgili Veryansın Tv yeni ayrıntılara ulaştı. F.S’nin ifadesinde, ‘Rüyamda gördüğüm şeyleri not aldım’ dediği öğrenildi.

FETÖ sanığının cebinde bulunmuştu… O nottan Armagedon çıktı!

ERDEM ATAY / Veryansın Tv

FETÖ sanığı eski Deniz Kurmay Binbaşı F.S. tahliye olurken üzerinde yapılan arama sonrası cebinde bir not bulunmuş, kâğıtta bazı telefon numaraları ve isimlerle birlikte ilginç ifadelerin yazılı olduğu tespit edilmişti. Veryansın Tv’nin dün haberleştirdiği notta şu ifadelerin yazılı olduğu görülmüştü:

“Suriye’ye girilecek, ordunun 3’1 terhis olacak, 3’1 Malatya’ya geri çekilecek, 3’1 savaşmaya devam. İçerideki grup çıkıp yönetimi ele alacak, tekrar zafer elde edilecek. BOP İsrail/PKK Kars’a doğuya gelecek.”

Veryansın Tv’nin ulaştığı FETÖ sanığının üstünden çıkan not…

RÜYASINDA GÖRMÜŞ!

Veryansın Tv, ortaya çıkardığı bu haberle ilgili yeni ayrıntılara ulaşıldı.

Buna göre, F. S. gözaltına alındıktan sonraki ilk ifadesinde bu notların ne anlama geldiğine ilişkin yorum yapmazken, eski binbaşının “Rüyamda gördüm yazdım” dediği öğrenildi. Notla ilgili araştırmanın sürdüğü belirtildi.

Öte yandan notta yazılı olan ifadelerin FETÖ ve Nurcular açısından başka bir anlamı olup olmadığı sorusuyla ilgili de bazı ipuçları ortaya çıktı.

Nur cemaati, notta yazılı ifadelere çok benzeyen bir hayale inanıyor ve bunun bir hadis olduğunu savunuyor. Aynı sözde hadiste FETÖ’cülerin Fetullah Gülen de “Mehdi” olarak anılıyor.

NATO DESTEĞİ İLE RUSLARLA SAVAŞILACAKMIŞ!

Nurcuların yayın organlarında, bahsi geçen sözde hadis şöyle anlatılıyor:

“Amik ovasında bir savaş olacak. Sarı ırk (yani Rus) la büyük bir savaş olacak. Savaşa katılanların 3’te 1’i kaçacak, 3’te 1’i şehit olacak, 3’te 1’i ise Allah’ın yardımıyla zafer kazanacak. Ancak ince bir nokta var. Bu savaşta Rum (NATO) yardım edecek. Bir kadının hamilelik süresi kadar anlaşmaya bağlı kalacak (9 ay) ama sonra anlaşmayı bozacak ve Melhame-i Kübra (Armagedon) yani büyük savaş çıkacak. Çok insan şehit olacak. Kıyamete kadar bir daha böyle bir savaş olmayacak. Tamamen Müslümanlarla, kâfirler arasında olacak. Zafer İslam’ın olacak ancak çok insan kaybı olacak.”

ARMAGEDON SAVAŞIYMIŞ MEĞER

Söz konusu yayın organlarında Suriye’deki savaşın ilerleyen zamanlarda çok büyük bir savaşa evrileceği ve hadiste geçen büyük savaşın yaşanacağına inanılıyor.

Sözde hadisle Suriye’deki savaş şöyle benzetiliyor:

“İşte Peygamber Efendimiz s.a.v. in haber verdiği savaş geliyor. Melhame-i Kübra (Büyük Kıyım), kelime manası olarak ‘çok büyük ve çok kanlı’ anlamına denktir. Hıristiyan inanışında bu savaşa Armagedon adı verilmektedir. İslam eskatolojisinde ise ahir zamanda gerçekleşeceğine inanılan, Mehdi’nin ilk zuhurunun olacağı, Amik Ovasında başlayacak, çok büyük ve çok kanlı geçecek olan ve ‘Büyük Kıyım’ anlamına gelen savaştır. Ahir zaman savaşlarının ilki ve en büyüğüdür.

Suriye’de uzun zamandır devam eden iç savaş artık global boyutlara ulaştı ve korkutucu bir hal almaya başladı. Suriye’de yaşanan fitne ateşinin daha da büyümesi ve yeryüzünde günahların çok hızlı şekilde yayılmasıyla alametler bir bir gerçekleşmekte ve Mehdi/Deccal’in büyük savaşına doğru dünya hızla sürüklenmektedir.”

İşte FETÖ’cü binbaşının cebinden çıkan şifreli not!