FETÖ'cü Kanter'den veganları üzecek paylaşım

ABD'de Türkiye karşıtlarının parlattığı Enes Kanter, geçen aylarda vegan dergisi için soyunmuştu. Maklubeci Kanter'in son paylaşımı vegan dostlarını üzecek cinsten. FETÖ'cü Kanter, Kurban Bayramı dolayısıyla Instagram hesabında yaptığı paylaşımda bu kez, 'Pensilvanya'da kardeşlerime kavurmalar yapıyorum. Hayırlı bayramlar' dedi.

FETÖ'cü Kanter'den veganları üzecek paylaşım
FETÖ'cü Kanter'den veganları üzecek paylaşım

Fetullahçı terör örgütü elebaşı Fethullah Gülen'in "manevi oğlu" olarak bilinen basketbolcu Enes Kanter, ocak ayında "Peta" isimli, vegan dergisine röportaj vermişti.

Kanter röportajda, etin olumsuz etki yarattığını ve gençlere vegan olmaları için örnek olmaya çalıştığını söylemişti.

Ayrıca röportaj için hazırlanan maruldan yapılmış elbiseyi giyen Kanter, dergi objektiflerine poz vermişti.

PENSİLVANYA'DA KAVURMA YAPTI

FETÖ'cü Kanter'in, Kurban Bayramı'nda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koca bir tencere kavurma yaptığı görülüyor. Kanter'in konum olarak FETÖ elebaşı Gülen'in kaldığı Pensilvanya eyaletini belirtmesi FETÖ çiftliğinde olduğu ihtimalini akıllara getirdi.

GÜLEN'İN ARTIKLARINI YEMESİYLE BİLİNİYOR

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen bir sohbet sırasında, çay içip, hurma ve bisküvi yedikten sonra kalanları, Türkiye'nin hakkında kırmızı bülten çıkardığı FETÖ firarisi basketbolcu Enes Kanter'e verilmesini istemişti.

Bu isteğinin ardından Gülen, "Neyse adını verdik onu deşifre ettik yeni bir dava açarlar hakkında" diye konuşmuştu.

Terör örgütü liderinin artıklarını yemeyi keramet olarak gören FETÖ'cü Kanter, sosyal medya hesabı üzerinden Gülen'in videosunu alıntılayarak teşekkür etmişti.