FETÖ’den New York sokaklarında Erdoğan reklamları

ABD'deki FETÖ'cüler Türkiye'ye karşı kara propaganda faaliyetlerini sokaklara taşıdı. New York'un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Türkiye ve Erdoğan aleyhinde ilanlara yer verildi.

FETÖ’den New York sokaklarında Erdoğan reklamları

FETÖ'nün ABD'deki platformlarından olan "Silenced Turkey" oluşumu, cezaevindeki örgüt üyelerini aklamak için Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde kara propaganda faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

‘STOP ERDOĞAN’ İLANLARI

ABD'nin metropolü New York'un en işlek caddelerinden biri olan Time Square'de yer alan dev dijital reklam panolarında “Stop Erdoğan” ilanı veren FETÖ’cüler, bir başka ilanda da Türkiye’de 5 bin kadın ve 780 bebeğin “siyasi tutuklu” olduğu iddiasında bulundu.

EMRE USLU: YARIN ÖLÜR GİDERLER AMA…

Twitter hesabından söz konusu ilanı paylaşan firari FETÖ’cü Emre Uslu, “Hep söylerim devletin aklı varsa Gülen Cemaatinden kendine düşman bir diaspora oluşturmaz. RTE’de Bahçeli de Fidan da yarın ölür gider ama diaspora kalır. Bu insanları ülkelerine düşman etmeyin. Türkiye zarar görür bundan” ifadelerini kullandı.

İşte sosyal medyada dolaşan görüntü: